Polsat Futbol dostępny dla użytkowników Cyfrowego Polsatu

Na platformie Cyfrowy Polsat został uruchomiony kanał Polsat Futbol transmitujący rozgrywki Ligi Europejskiej UEFA. Nowy kanał uzupełni dodatkowy pakiet Sport, wzbogacając jednocześnie ofertę pakietów premium: Relax Mix, Relax Mix+HBO i Super Film. Do 1 października br. będzie promocyjnie dostępny dla wszystkich posiadaczy dekoderów Cyfrowego Polsatu. Ponadto, wszyscy abonenci jednego z pakietów zawierających nowy kanał otrzymają bezpłatny dostęp do 4 serwisów sportowych transmitujących łącznie 8 spotkań Ligi Europejskiej każdego dnia rozgrywek.

Polsat Futbol zajął pozycję 22. na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. W pakiecie Sport zastąpi Polsat Sport Extra, który rozszerzy ofertę podstawowego pakietu Familijnego. W tym sezonie Polsat Futbol pokaże m.in. wszystkie mecze Ligi Europejskiej UEFA. Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji jedna stacja będzie transmitowała aż 11 spotkań tego samego dnia. Jeden mecz będzie można oglądać na antenie otwartej oraz po dwa mecze (o godzinie 19.00 i 21.00) w kanale Polsat Futbol i w czterech dodatkowych serwisach na pozycjach od 23. do 26. na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Wybrane mecze będą również dostępne w wysokiej rozdzielczości na kanale Polsat Sport HD.

Natomiast 1 września br. ruszył Polsat w wysokiej rozdzielczości, który od 16 września w środowe wieczory o godzinie 20.30 umożliwia abonentom Cyfrowego Polsatu oglądanie najlepszych meczów Ligii Mistrzów UEFA w najwyższej jakości. Po zakończeniu meczu kibice mogą obejrzeć skróty wszystkich meczów w półtoragodzinnym magazynie  oraz powtórki najciekawszych spotkań każdej kolejki, oczywiście także w wysokiej rozdzielczości.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry