Polsat HD dostępny w Cyfrowym Polsacie

Na platformie Cyfrowy Polsat został uruchomiony kanał Polsat w wysokiej rozdzielczości. Polsat HD będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsat posiadających dekoder HD. Polsat HD znajdzie się na 20 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Od 15 września w środowe wieczory od godziny 20.30 kanał Polsat HD umożliwi abonentom Cyfrowego Polsatu oglądanie meczów UEFA w wysokiej rozdzielczości. Po zakończeniu meczu kibice będą mogli obejrzeć skróty wszystkich meczów w półtoragodzinnym magazynie oraz powtórki najciekawszych spotkań każdej kolejki, także w wysokiej rozdzielczości.

17 września do oferty Cyfrowego Polsatu zostanie wprowadzony nowy kanał Telewizji Polsat – Polsat Futbol. W kanale tym będzie można obejrzeć wszystkie mecze Ligi Europejskiej UEFA. Polsat Futbol będzie dostępny na pozycji 22 w dodatkowym Pakiecie Sport. Zastąpi on w tym pakiecie kanał Polsat Sport Extra, który dołączy do podstawowego Pakietu Familijnego. Po raz pierwszy jedna stacja pokaże 11 spotkań na żywo tego samego dnia. Jeden mecz będzie można oglądać na antenie otwartej oraz po dwa mecze (o godzinie 19.00 i 21.00) w kanale Polsat Futbol i w czterech dodatkowych serwisach na pozycjach od 23 do 26 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Wybrane mecze będą również dostępne w wysokiej rozdzielczości na kanale Polsat Sport HD.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry