Polsat i INTERIA.PL szukają partnerów

INTERIA.PL została internetowym partnerem telewizji Polsat przy realizacji kolejnego programu stacji. Widowisko, które producent programu – Grupa ATM – przygotowuje do jesiennej ramówki stacji, nosić będzie nazwę „Szukam partnera”. Myślą przewodnią programu jest znalezienie partnera spełniającego wszystkie, nawet najbardziej wyszukane wymagania stawiane przez kolejnych bohaterów programu.

W momencie pojawienia się widowiska na antenie TV Polsat w portalu INTERIA.PL udostępniony zostanie specjalny serwis poświęcony wydarzeniom w programie. Serwis zawierać będzie m.in. prezentacje bohaterów, archiwum ich spotkań z kandydatami na partnerów, tworzone na bieżąco relacje, galerie zdjęciowe i informacje o osobie prowadzącej program.

Rekrutacja pierwszej czwórki głównych bohaterów programu została przeprowadzona za pośrednictwem należącego do INTERIA.PL Serwisu Randki. Za pomocą specjalnej podstrony Serwisu mogą też zgłaszać się potencjalni kandydaci na partnerów bohaterów programu.

Serwis Randki jest jednym z pierwszych w Polsce – i największym obecnie – internetowo-sms’owym wcieleniem usług typu „match-making”. Konstrukcja systemu gwarantuje dyskrecję i całkowite bezpieczeństwo nawiązywania znajomości, gdyż dane kontaktowe użytkowników pozostają utajnione aż do momentu, kiedy użytkownik sam zdecyduje się na ich udostępnienie.

Dzięki temu, w każdym momencie, możliwe jest zablokowanie kontaktu z określoną osobą, bez narażania się na konieczność odbierania niechcianej korespondencji lub podtrzymywania znajomości nie odpowiadającej użytkownikowi. W ciągu niespełna trzech miesięcy od momentu uruchomienia w serwisie zarejestrowało się w ponad 100 tysięcy użytkowników.

http://randki.interia.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top