Polska zdobywa Złoty Medal!

Opublikowano: 15 listopada 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Polska reprezentacja zdobyła w dniu dzisiejszym Złoty Medal na Finale Światowym olimpiady World Cyber Games w Chengdu w Chinach.
Nasza reprezentacja w drużynowej grze Counter-Strike w składzie:
•    Filip „Neo” Kubski – Counter Strike
•    Łukasz „LUq” Wnęk – Counter Strike
•    Wiktor „TaZ” Wojtas – Counter Strike
•    Jakub „Kuben” Gurczyński – Counter Strike
•    Mariusz „Loord” Cybulski – Counter Strike

zdobyła w dniu dzisiejszym, ok. godz. 8.30 czasu polskiego, złoty medal na Finale Światowym WCG w Chengdu (Chiny). Tym samym Reprezentacja Polski może się poszczycić dwoma medalami, bowiem już wczoraj brąz wywalczył Piotr „Pio” Zajkowski w dyscyplinie FIFA 09. Za I miejsce nasi zwycięzcy otrzymają 35.000 USD w gotówce oraz ponad 2000 USD w nagrodach rzeczowych.

World Cyber Games (WCG) to największy na świecie turniej gier komputerowych. Organizowany od 2000 r., w świecie e-sportowym postrzegany jest jako odpowiednik Igrzysk Olimpijskich. Turniej jest nie tylko platformą rywalizacji, ale przede wszystkim festiwalem cyberkultury, pozbawionym ograniczeń językowych, religijnych czy narodowościowych – to połączenie zabawy z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Sponsorem Światowym WCG jest firma Samsung Electronics. Sponsorami Reprezentacji Polski jest Netia oraz napój energetyczny R20.

Hanna LaskowskaPolska zdobywa Złoty Medal!

Podziel się!

O autorze

hania