Polskapresse współpracuje z Jobrapido

Opublikowano: 10 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Polskapresse rozpoczęła współpracę z serwisem ogłoszeniowym agregującym oferty pracy – Jobrapido. Jej celem ma być zwiększenie skuteczności ogłoszeń Premium i Superpremium serwisu praca.gratka.pl.

Jobrapido jest jednym z głównych serwisów specjalizujących się w zbieraniu pod jednym adresem ofert pracy ze wszystkich stron internetowych w Polsce. W ramach współpracy ogłoszenia Premium oraz Superpremium znajdujące się na serwisie praca.gratka.pl pojawią się na Jobrapido.pl na górze listy wyników oraz dodatkowo wyróżnione oznakowaniem „pilne!”. Dzięki temu oferty z praca.gratka.pl mają zwiększyć zasięg oraz osiągnąć lepsze pozycje wyszukiwania na stronie partnera – mówi Bolesław Drapella, dyrektor Działu Rozwoju Biznesu Pionu Internet Polskapresse.

Celem współpracy jest zwiększenie skuteczności ogłoszeń Premium i Superpremium umieszczanych na praca.gratka.pl oraz zwiększenie zasięgu portalu gratka.pl.

Dawid ZarazińskiPolskapresse współpracuje z Jobrapido

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.