Pomocna Dłoń – aukcje Caritas w Allegro.pl

Opublikowano: 6 października 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej wspólnie z serwisem aukcyjnym Allegro rozpoczął akcję, której celem jest rozpowszechnienie informacji o działalności charytatywnej Caritas, zachęcenie internautów do wzięcia udziału w akcjach dobroczynnych oraz zebrania pieniędzy na pomoc najbardziej potrzebującym.

Wśród licytowanych przedmiotów są m.in. piłka z podpisami graczy poznańskiego klubu piłkarskiego Lech, płyty kompaktowe z autografami wykonawców – m.in. Joszko Brody zespołu SiStars czy Dezerter oraz pamiątki z Igrzysk Olimpijskich. Pierwsza część licytacji zakończy się 14 października. Uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na działalność placówek gnieźnieńskiej Caritas. Caritas ma nadzieję, że akcja okaże się owocna a dzięki niej regularnie odbywające się licytacje na stronach Allegro przyniosą dochód w całości przeznaczany na wsparcie działalności charytatywnej Caritas.

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=2367400

Sylwester KozakPomocna Dłoń – aukcje Caritas w Allegro.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.