Ponad 1 mln zł na Polskie Sztuczne Serce dzięki klientom Inteligo

Dzięki klientom Inteligo korzystającym z karty płatniczej Inteligo Visa Electron z Sercem oraz Serwisów SMS z Sercem na konto Programu Budowy Polskiego Sztucznego Serca trafiło już 1.072.000 zł. Równocześnie w najbliższą sobotę, 19 lutego, w studiu TVP obędzie się kolejna edycja programu 'Serce masz tylko jedno’, w trakcie którego będą zbierane środki na ten cel.

Program emitowany będzie na żywo przez telewizyjną ’Jedynkę’ z największego Studia TVP S.A. Wzorem roku ubiegłego udział w imprezie potwierdziło liczne grono gwiazd polskiego filmu i estrady, wybitni polscy lekarze oraz przedstawiciele świata kultury, sztuki i sportu.

W programie, oprócz informacji na temat postępu prac naukowo-badawczych prowadzonych w Instytucie Protez Serca Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu, poruszona zostanie szeroko rozumiana problematyka chorób serca w formie atrakcyjnego show – Telewizyjnej Kliniki Serc pod kierownictwem profesora Zbigniewa Religi. Podczas programu znani i lubiani Polacy prowadzić będą licytację darów najwybitniejszych polskich twórców. Telewidzowie będą mogli również wspierać akcję wysyłając SMS-y na nr 7511 (5 zł + VAT).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top