Ponad 2.5 mln przychodu agencji reklamowej AHA

Opublikowano: 29 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wbrew obniżającym się tendencjom rynkowym, agencja reklamowa AHA po raz kolejny zamyka rok przyrostem sprzedaży operacyjnej. W 2002 r. wyniosła ona 2 650 000 zł, co oznacza 19% wzrostu w stosunku do roku poprzedniego.

W 2002 r. AHA skoncentrowała się na polepszeniu swojego produktu kreatywnego i wyraźnym komunikowaniu swojej pozycji rynkowej. „Zauważalna reklama, nawet jeśli nie wszystkim się podoba, jest podstawą sukcesu. Dlatego, opracowując programy budowy brandów, stawiamy na niekonwencjonalne rozwiązania.” – mówi Jarosław Betlej, Prezes AHA.

Według AHA zleceniodawcy coraz częściej decydują się na współpracę z lokalnymi agencjami. AHA jest przykładem potwierdzającym ten trend. „W odróżnieniu od sieciówek nie dostajemy odgórnych zleceń z centrali w Hamburgu czy Nowym Jorku. Nasza kreacja i know-how muszą po prostu być lepsze i się obronić same.” – dodaje Betlej.
W minionym roku AHA zdobyła wyróżnienie za kreację na New York Festivals 2002 i stworzyła kilka niekonwencjonalnych kampanii m.in. dla Hondy, mPunktu i Gazety Finansowej.

http://www.aha.com.pl

Sylwester KozakPonad 2.5 mln przychodu agencji reklamowej AHA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.