Popularne testy online

Opublikowano: 24 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

N przełomie września i października br. uż po raz drugi zorganizowano ogólnopolski test języka angielskiego. Wzięło w nim udział prawie 9 tys. osób. Test był dostępny prze 3 tygodnie w Internecie na stronie testit.pl i powstał z inicjatywy sieci placówek The Orange School oraz portalu pracuj.pl.

Ideą projektu 'Angielski.Test It' było zachęcenie wszystkich zainteresowanych osób do sprawdzenia swojej wiedzy ze znajomości języka angielskiego przed rozmową kwalifikacyjną i przed wysłaniem podania o pracę wraz z życiorysem i listem motywacyjnym. Każdy mógł bezpłatnie sprawdzić swoją wiedzę.

Za opracowanie merytoryczne testu odpowiadała The Orange School, sieć placówek nauki języka angielskiego, która obecna jest na rynku polskim od czerwca 2001 roku. Od początku swojej działalności oferowała naukę języka metodą tzw. naturalną, czyli kombinację indywidualnej nauki w laboratorium językowym z zajęciami z nauczycielem. Z oferty szkoły w ciągu 46 miesięcy istnienia skorzystało już 14500 słuchaczy. Obecnie szkoła posiada siedem placówek w pięciu miastach Polski tj. w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Gliwicach i Sosnowcu.

Inicjatywa spotkała się z szerokim poparciem. Patronat mediowy objęły miesięczniki Brief i Gazeta Studencka oraz serwisy e-biznes.pl, serwiskariery.pl, dlastudenta.pl, polki.pl. Projekt był realizowany we współpracy z portalem 1praca. Gov.pl.

Sylwester KozakPopularne testy online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.