POS – obsługa sklepu jednym palcem

IAI-Shop.com POS to system, który służy do obsługi kasowej sklepu lub hurtowni stacjonarnej. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych, dzięki czemu z powodzeniem zastępuje zwykłą kasę fiskalną. Aplikacja nie działa jednak jako kolejna licencja programu magazynowo/księgowego, ale działa w oparciu o chmurę usług IAI-Shop.com (ang. cloud computing). Dzięki temu pozwala na automatyczną i prostą integrację rozproszonej sieci sprzedaży ze sklepem internetowym. Dla klientów IAI POS jest całkowicie bezpłatny.

System POS dedykowany jest firmom, które oprócz sklepu internetowego prowadzą również sklep lub sieć sklepów detalicznych. Dzięki temu, że IAI-Shop.com POS nie potrzebuje stałego połączenia do Internetu może być wykorzystywany nawet w tymczasowych puntach sprzedaży (np. na imprezach masowych lub targach). System oparty na mechanizmach plug&play. Wystarczy zainstalować go na komputerze, wpisać dane do logowania do swojego sklepu i POS pobierze wszystkie informacje potrzebne do działania z Internetu. To pozwala na bardzo dużą skalowalność systemu, niskie koszty infrastruktury i obniża koszty wdrożenia i aktualizacji.

„Charakterystyczne dla IAI-Shop.com POS jest to, że umożliwia sprzedaż detaliczną, poprzez ekrany dotykowe. Ekran dotykowy to najwygodniejszy sposób obsługi komputera na zatłoczonej ladzie sklepowej. System można jednak bez problemów zainstalować na dowolnym komputerze Windows, w tym zwykłych PC z myszką i klawiaturą lub laptopach. Możliwe jest również przełączanie się między okienkami, również w czasie pracy programu. IAI-Shop.com POS to pierwszy w Polsce program do prowadzenia sprzedaży detalicznej towarów, zaprojektowany od początku z myślą o interfejsie dotykowym.” – mówi Paweł Fornalski, CEO IAI S.A.

Obsługa POS jest bardzo intuicyjna. Całość przygotowana jest do pracy z ekranami dotykowymi, a interfejs jest możliwie czytelny i przejrzysty. Dzięki temu z IAI-Shop.com nauka POS obsługi POS dla nowo zatrudnianego pracownika, zajmuje najwyżej parę minut. Bardzo ciekawą funkcją jest komunikacja wewnątrz oddziału firmy jeżeli w sklepie znajduje się więcej niż 1 kasa. System wymienia wtedy natychmiast między kasami wszelkie informacje.

Dzięki temu, że POS działa w oparciu o chmurę, kierownictwo firmy, może przy pomocy przeglądarki na żywo sprawdzać wyniki sprzedaży we wszystkich swoich sklepach, widząc jakie towary, za ile i jacy kasjerzy je sprzedali.

„Cloud computing jest największym wyzwaniem dla firm informatycznych. Dzięki efektom synergii pomiędzy różnymi programami organizacja pracy w firmie może się znacząco poprawić. Programy IAI wymieniają ze sobą informację, dzięki czemu sprzedaż internetowa, detaliczna, hurtowa, w wielu punktach sprzedaży rejestrowana jest na bieżąco. Klienci i obsługa sklepu ma dzięki temu dostęp do zawsze aktualnej oferty asortymentowej.” – wyjaśnia Paweł Fornalski, CEO IAI S.A.

POS idealnie współpracuje z drukarkami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych zwykle używanymi w sklepach. Ponadto system pozwala na generowanie bardzo ważnych raportów pracy kasjerów z podziałem na osoby.

Dzięki współpracy z Novitus, klienci IAI-Shop.com POS, mogą kupić o 2% taniej całe stanowisko kasowe: komputer z ekranem dotykowym, czytnik kodów kreskowych, drukarkę fiskalną. Program działa jednak w oparciu o środowisko .NET, dzięki czemu można go uruchomić na dowolnym komputerze Windows.

www.iai-system.com/pos.phtml

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry