Powitania SMSowe w WP

Pierwszy portalowy serwis powitań głosowych ruszył właśnie w Wirtualnej Polsce. Do ściągnięcia jest niemal 400 dowcipnych komunikatów, pogrupowanych w 20 kategorii tematycznych.

Wśród nich, według twórców serwisu, największa popularnością cieszyć się będą kategorie: „Ale kino!”, „Kultowe polskie filmy”, czy „Muzyczna poczta głosowa”.

Każde nagranie to kilkunastosekundowy skecz lub melodia, które z „suchego” powitania czynią miłą, a przede wszystkim zabawną niespodziankę dla dzwoniącego. Dowcipne i oryginalne zdania, wypowiadane najbardziej dziś rozpoznawalnymi, parodiowanymi głosami np. Zygmunta Kałużyńskiego, Lecha Wałęsy, specjalne powitanie wypowiedziane przez Lucjana Szołajskiego, czy kultowe teksty z polskich seriali zamieszczać będą w poczcie głosowej nie tylko miłośnicy telefonii komórkowej. Twórcy serwisu liczą na to, że każdy, komu nieobce jest poczucie humoru, zechce zaskoczyć i rozbawić potencjalnego rozmówcę, tym bardziej, że w najbliższym czasie będzie mógł też stworzyć własną zapowiedź.

Serwis daje korzystającym możliwość odsłuchania powitania przed jego pobraniem. Zabawny komunikat można tak ściągnąć na swój telefon, jak i przesłać znajomemu. WP stworzyła specjalny ranking – „TOP 10” – prezentujący najpopularniejsze zapowiedzi głosowe. Dostęp do powitań gwarantowany jest również ze stron www.logodzwonki.wp.pl

Serwis stworzony został wspólnie z firmą Avantis.

http://powitania.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry