Powstał serwis dla fanów audiobooków

Pod adresem http://audiobookfan.pl został uruchomiony nowy serwis dla fanów audiobooków. W ramach serwisu publikowane są recenzje tytułów, porady na temat zakupów, pobierania i korzystania z książek audio oraz aktualne informacje branżowe. Serwis został stworzony przez zespół Nexto.pl, autorami artykułów są osoby od lat związane z branżą książek audio.

Głównym celem Audiobook Fan jest przybliżenie polskim Internautom tematyki książek do słuchania. W ramach serwisu publikowane są zarówno porady czysto techniczne np. jak nagrać audiobooka na iphone/ipod, jak i merytoryczne np. co i gdzie słuchać. Twórcy zapowiadają organizację konkursów i specjalnych akcji promocyjnych dla stałych czytelników.

Bartłomiej Roszkowski, założyciel i prezes Nexto.pl w ten sposób komentuje powody utworzenia serwisu: „Od kilku lat regularnie słucham audiobooków. Często miałem problem z tym, jak wygodnie wgrać kupiony plik mp3 z książką do ipod’a, który tytuł wybrać jako kolejny do wysłuchania. Tworząc serwis chciałem wyjść naprzeciw tym, którzy mają lub mieli podobnie do mnie problemy. Serwis powstał z myślą o tych, którzy nie lubią marnować swojego czasu stojąc w korkach, kolejce do kasy, czy prasując w domu. Sklepów sprzedających audiobooki jest wiele, niewiele jest w sieci merytorycznej treści na temat samego rynku, porad technicznych, czy recenzji poszczególnych tytułów.”

Rynek audiobooków rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Jeszcze kilka lat temu oferta tytułów na rynku liczyła zaledwie 100 tytułów. Obecna oferta tytułów to ponad 1200 pozycji. Książki audio odpowiadają na potrzeby nowoczesnego, zabieganego „czytelnika”, który często nie ma czasu na czytanie, a chciałby mieć stały kontakt z najlepszą literaturą.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry