Pracownicy.it wśród serwisów rekrutacyjnych Agory

Pracownicy.it dołączył do rodziny internetowych serwisów rekrutacyjnych Agory. Serwis jest dedykowany specjalistom z branży informatycznej, szukającym pracy w kraju i za granicą. Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych w serwisie jest bezpłatne.
Pracownicy z branży IT to jedni z najbardziej poszukiwanych ludzi w firmach i organizacjach zarówno polskich jak i zagranicznych. Z raportu przygotowanego przez internetową platformę kariery GazetaPraca.pl pt. „Rynek pracy w Polsce – potencjał rekrutacyjny polskiego Internetu” wynika, że specjaliści z branży technika/inżynieria/IT to trzecia najbardziej poszukiwana grupa zawodowa w polskich firmach, zaraz po sprzedawcach i pracownikach produkcyjnych.

– Polskich pracowników IT bardzo chcą mieć u siebie zarówno krajowe jak i zagraniczne firmy. Dane z naszego raportu są jednoznaczne – najwięcej ogłoszeń z firm zagranicznych jest skierowana właśnie do specjalistów IT – mówi dr Dorota Bachman, ekspert ds. rekrutacji i dyrektor GazetaPraca.pl, największego serwisu rekrutacyjnego należącego do Agory.

Pracownicy.it jest już drugim specjalistycznym serwisem rekrutacyjnym w portfolio Agory. Pierwszy był Jobspot.pl skierowany do pracowników branży finansowej. – Kierując specjalistyczne serwisy do konkretnych grup docelowych możemy jeszcze skuteczniej codziennie łączyć tysiące pracodawców i kandydatów do pracy – wyjaśnia dr Dorota Bachman.

Obok 2 serwisów specjalistycznych, do Agory należy przede wszystkim internetowa platforma kariery GazetaPraca.pl, która codziennie dostarcza internautom ponad 15 tys. aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Miesięcznie z platformy korzysta ponad 1,3 mln użytkowników.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry