Pracuj.pl w nowej odsłonie

Ruszyła nowa wersja portalu www.pracuj.pl. Łatwość przeglądania i odnajdywania treści, poprawienie czytelności oraz prostsze wyszukiwanie ofert pracy to ukłon w stronę kandydatów poszukujących zatrudnienia za pośrednictwem serwisu.
Istotną zmianą dla kandydatów jest udoskonalona lista wyników wyszukiwania ofert pracy. W tej chwili, po wybraniu kryteriów, kandydat widzi nie tylko listę ofert – ale też krótkie podsumowanie każdej z nich. Takie rozwiązanie pozwala szybciej wybrać ogłoszenia, które w pełni odpowiadają kwalifikacjom i oczekiwaniom szukającego. Osoby, które nie mają możliwości codziennego przeglądania ofert pracy, a chcą być na bieżąco z najciekawszymi ogłoszeniami, mogą – bez konieczności logowania się w serwisie – ustawić powiadomienia RSS. Wprowadzona została także możliwość wyszukiwania ofert pracy według wysokości wynagrodzenia.

Zmieniony został również system zarządzania pozostawionym w profilu życiorysem oraz „aktówka”, pozwalająca na zapisywanie wybranych ofert pracy. W nowym www.pracuj.pl każdą ofertę można nie tylko dodać do aktówki, ale także nadawać jej status i uzupełnić swoimi notatkami. Aby dodatkowo zwiększyć swoje szanse na otrzymanie atrakcyjnej oferty, każdy użytkownik może dodać 3 życiorysy w różnych językach do swojego profilu i na bieżąco śledzić, czy jest on oglądany przez pracodawców.

Wprowadzony został nowy, bardziej czytelny układ strony, dopasowany do rozdzielczości obrazu 1024×768. Nowe narzędzia zostały „ubrane” w nową szatę graficzną, przygotowaną we współpracy z agencją kreatywną Making Waves, a obok wyszukiwarki znalazły się zdjęcia pracowników Grupy Pracuj.

To nie koniec zmian w Pracuj.pl. Użytkownicy strony mogą zgłaszać swoje uwagi i sugestie udoskonaleń poprzez specjalnie uruchomiony formularz kontaktowy.

www.pracuj.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry