PragmaGO uruchamia finansowanie dla sprzedawców Allegro

PragmaGO SA poinformowała, że rozszerzyła współpracę partnerską z Allegro.pl i uruchomiła kolejny wspólny projekt kredytowania dla Sprzedających na Allegro. Sprzedający korzystający z finansowania mogą przeznaczyć środki na zakup towaru, koszty marketingu i SEO lub inny cel biznesowy. Sami określają też okres spłaty. Jak podkreśla Allegro, nowa oferta kredytowania dostępna jest dla firm prowadzących sprzedaż na Allegro już od 1. dnia obecności na platformie.

PragmaGO uruchamia finansowanie dla sprzedawców Allegro 1

Merchanci sprzedający na Allegro.pl to najczęściej podmioty z sektora MSP, które nie mają czasu na długie procedury kredytowe. Oferta PragmaGO jest adresowana właśnie do takiego profilu firm. Dzięki współpracy z Allegro Klienci otrzymują propozycję finansowania dla swojej działalności tu i teraz, w bardzo uproszczonym procesie online. – powiedziała Danuta Czapeczko, Dyrektor sprzedaży ds. B2B e-commerce PragmaGO.

Dzięki współpracy z PragmaGO, poszerzamy dostępność oferty finansowania dla naszych Sprzedających.  Naszym celem jest wspieranie Sprzedawców na Allegro w dążeniu do zapewnienia naszym Klientom jak najszerszej oferty produktów, w jak najlepszych cenach z zapewnieniem wygody zakupów. Dzięki prostemu i szybkiemu procesowi dostępu do finansowania nasi Sprzedawcy mogą np. kupić więcej towaru jednocześnie, negocjować tym samym koszty zakupu oraz zaoszczędzić na kosztach dostawy. Dostęp do pieniędzy jest w miejscu, w którym prowadzoną swój biznes i na warunkach dostosowanych do charakteru działalności e-commerce. – powiedziała Ewa Kraińska, B2B Financial Services Manager PragmaGO.

PragmaGO SA to polski fintech notowany na GPW, który w marcu br. pozyskał większościowego udziałowca Polish Enterprise Funds SCA z siedzibą w Luksemburgu. Spółka realizuje strategię rozwoju dystrybucji produktów finansowych i ich obsługi operacyjnej online w zróżnicowanych kanałach, ze szczególnym uwzględnieniem B2B e-commerce.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry