Prawnicze nowości w IDMnet

Sieć reklamy internetowej IDMnet rozpoczyna współpracę z serwisem e-prawnik.pl. Jest to jedna z najpopularniejszych i największych witryn internetowych dostarczających porad prawnych zarówno indywidualnym odbiorcom, jak i małym i średnim firmom. Jednocześnie IDMnet wprowadza do swojej oferty nowy pakiet specjalny o nazwie premiumPrawo.
Serwis e-prawnik.pl funkcjonuje od 2000 roku i dostarcza fachowych porad prawniczych osobom prywatnym oraz małym i średnim firmom. Głównym celem serwisu jest przybliżanie praktycznej wiedzy prawniczej możliwie jak najszerszej grupie odbiorców. Na stronach e-prawnik.pl można znaleźć niezbędne wzory pism o dokumentów, informacje i porady. Serwis prowadzony jest przez prawników posiadających duże doświadczenie zawodowe i wysokie kwalifikacje.

„Liczba osób prywatnych, ale także i małych firm, która potrzebuje fachowej porady prawnej ciągle rośnie. Serwis e-prawnik.pl takiej praktycznej wiedzy i informacji dostarcza, skutecznie zrywając ze stereotypem, że kontakt z literą prawa musi być bolesny i trudny. Serwis  bardzo dynamicznie się rozwija, a zarazem ma już ugruntowaną i dobrą opinię.” – mówi Karol Kowalski, Affiliate & Marketing Director sieci IDMnet.

Wraz z rozpoczęciem współpracy z e-prawnik.pl IDMnet wprowadza do swojej oferty nowy pakiet specjalny o nazwie premiumPrawo. W jego skład wchodzą najważniejsze witryny prawnicze w Polsce, które od wielu lat stanowią główne źródło informacji drukowanej i elektronicznej z zakresu prawa, podatków i przepisów. Są wśród nich między innymi takie serwisy jak e-prawnik.pl, prawo.money.pl, Rzeczpospolita oraz wiele innych. Reklamodawcy otrzymują możliwość dotarcia do ponad miliona unikalnych użytkowników, stanowiących ściśle określoną grupę odbiorców.

„Pakiety premium stają się powoli jednym ze znaków firmowych naszej sieci. Pakiety są bardzo dobrze przyjmowane przez naszych klientów, którzy oczekują takich precyzyjnych, bardzo dobrze sfokusowanych na konkretnej tematyce produktów reklamowych. Przy tworzeniu nowych rozwiązań pakietowych zawsze dokładnie analizujemy rynek i potrzeby klientów. Dzięki temu wszystkie nasze rozwiązania typu pakiet Premium cieszą się bardzo dużym powodzeniem” – dodaje Karol Kowalski.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top