Premiera interfejsu HTC Sense i telefonu HTC Hero

HTC Corporation, firma projektująca telefony komórkowe, ogłosiła dziś premierę HTC Sense, interfejsu użytkownika, który będzie wykorzystywany we wszystkich telefonach z systemem Android i Windows. W pierwszej zaś kolejności w telefonie HTC Hero.

Interfejs HTC Sense został stworzony z myślą o prostszej, bardziej naturalnej komunikacji z ludźmi. Pozwala na dostosowanie telefonu do własnych potrzeb, umożliwiając połączenie kanałów informacyjnych i aplikacji w jednym widoku, ułatwiając komunikację z innymi osobami. Dodatkowo wykorzystuje widoki trójwymiarowe do pokazywania poczty elektronicznej, zdjęć, zawartości Twittera, muzyki, itp.

HTC Hero wykorzystuje bardziej naturalne sposoby kontaktu z osobami i dostępu do ważnych informacji, naśladując nasze codzienne zachowania i nie stosując się do technik używanych w zwykłych telefonach. HTC Sense to wyróżniająca się technologia, która zostanie wprowadzona we wszystkich naszych nowych telefonach, ułatwiając ludziom użytkowanie i sprawiając, że będą mogli powiedzieć ‘to naprawdę ma sens’ – powiedział Peter Chou, Chief Executive Officer w firmie HTC Corporation.

Telefon HTC Hero jest wyposażony w ekran dotykowy oraz teflonową obudowę. Pomimo rozdzielczości HVGA i ekranu 3,2 cala zachowuje niewielkie wymiary oraz wagę. Użytkownik może korzystać z dostępu do internetu, odtwarzania multimediów, nawigacji satelitarnej GPS cyfrowego kompasu, czujnika grawitacji, czy też gniazda stereo 3,5 mm. Smartfon został wyposażony również w aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpx oraz gniazdo kart pamięci MicroSD.

Telefon dostępny będzie w Europie w lipcu 2009 roku, zaś w Azji w drugiej połowie roku. Wersja dla krajów Ameryki Północnej pojawi się pod koniec roku 2009.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry