Premiera iplex.pl – rusza kino w internecie

Już od dzisiaj na stronie www.iplex.pl można będzie oglądać premiery kinowe nie ruszając się z wygodnego fotela w swoim domu. Wirtualne kino oferować będzie szeroki i ambitny repertuar.
Użytkownicy internetu mogą teraz obejrzeć przedpremiery filmowe w domowym zaciszu. Repertuar kina iplex.pl to przede wszystkim filmy ambitne, reprezentujące kinematografie polskie, europejskie i światowe. Będzie można w nim także zobaczyć wybrane filmy,  które nie będą pokazywane w polskich kinach.
Premiera iplex.pl – rusza kino w internecie 1

Na początek, w repertuarze iplex.pl znajdą się takie filmy jak: GranatowyPrawieCzarny, Rosario Tijeras, Antena , Jonny Vang, Machuca oraz polski Nie ma takiego numeru. W kolejnym tygodniu iplex.pl zaprezentuje Filmowy Festiwal Przedpremier Vivarto – pierwszy internetowy w historii europejskich festiwali filmowych. Kino iplex.pl, oprócz możliwości zobaczenia wyjątkowych filmów, to również szansa dla tych, którzy mają utrudniony dostęp do tradycyjnego kina i filmowych nowości. Kino iplex.pl  łączy wysokiej jakości projekcje filmów ze starannie dobranym repertuarem. Część seansów wyświetlana będzie w jakości HD.

– Naszym celem jest stworzenie rozpoznawalnej marki kina, która jako pierwsza będzie kojarzyć się z seansami filmowymi w internecie. Pomysł na wirtualną salę kinową narodził się z naszej pasji i milości do filmu oraz z marzenia o zwiększeniu dostępności “dziesiątej muzy“ –  mówi Łukasz Skrzypek, Prezes Zarządu Iplex Sp. z o. o.

Oprócz standardowych projekcji filmowych w iplex.pl odbywają się wirtualne spotkania widzów, imprezy filmowe i wiele innych atrakcji.  Internetowi widzowie kina iplex.pl znajdą w nim informacje o filmach, twórcach, i wszelkie ciekawostki atrakcyjne dla kinomanów.

Aby rozpocząć przygodę z internetowym kinem należy założyć konto na stronie www.iplex.pl, a następnie rezerwować i kupować bilety na wybrane seanse. Cena biletu  wynosi od  8 do 10 zł.  Projekcje w formacie Windows Media Player (WMP) odbywają się w dwóch salach do wyboru. Filmy zagraniczne wyświetlane są z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami.

www.iplex.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry