Premiera nowych produktów GIGABYTE

GIGABYTE zaprezentował nową linię urządzeń peryferyjnych, których premiera miała miejsce na właśnie rozpoczętych targach CeBIT 2010 w Hanowerze. Debiutujące produkty dzielą się na trzy odrębne kategorie – urządzenia dedykowane dla graczy, urządzenia wykorzystujące technologię bezprzewodową oraz limitowaną serię rozwiązań charakteryzujących się unikalnym wzornictwem i stylistyką.

GIGABYTE M8000Xtreme to unikalne rozwiązanie opracowane specjalnie z myślą o graczach. Druga seria gryzoni GHOST Gaming, do której należy M8000Xtreme, to przede wszystkim niespotykana dotychczas precyzja oraz szerokie możliwości dostosowania urządzenia do własnych potrzeb m.in. za pomocą rozbudowanych makr. M8000X wykorzystuje zaawansowany sensor laserowy, wyróżniający się regulowaną rozdzielczością sięgającą do 6000 DPI. Dzięki temu gracze wybierający najnowszy produkt GIGABYTE mają gwarancję najwyższej dokładności i precyzji w trakcie wirtualnych potyczek.

Oprócz rozwiązań dedykowanych dla graczy GIGABYTE przygotował także ciekawą propozycję dla pozostałych użytkowników. Pierwsza z nich to zestaw GIGABYTE KM7600, w skład którego wchodzi klawiatura z dedykowanymi klawiszami do obsługi multimediów i przeglądarki internetowej oraz myszka. Oba urządzenia łączą się z komputerem bezprzewodowo (pasmo 2,4 GHz) wykorzystując do tego miniaturowy nadajnik umieszczony w porcie USB (zasięg do 10 metrów). Ponadto zarówno klawiatura i myszka wyróżniają się wysoką ergonomią jak i oryginalnym, industrialnym wyglądem.

Premiera nowych produktów GIGABYTE 1

Kolejna propozycja to mysz M7700B, która do komunikacji z komputerem wykorzystuje technologię bezprzewodową – Bluetooth. Dzięki temu możemy liczyć na efektywną i bezproblemową pracę bez konieczności podłączania kolejnych kabelków do naszego komputera czy też blokowania portu USB. Ponadto zastosowanie technologii Bluetooth w wersji V2.1+EDR pozwala na zwiększenie transmisji danych do 3 Mbit/s oraz zapewnia zasięg działania do 10 metrów, co wpływa na stabilną i płynną pracą urządzenia.

Oferta GIGABYTE powiększy się również o ekskluzywną, bezprzewodową myszkę M7800S. O jej wyjątkowości stanowi nie tylko wyszukane wzornictwo i najwyższa ergonomia wykonania, ale również użyte luksusowe dodatki.
Premiera nowych produktów GIGABYTE 2
Wystarczy choćby wspomnieć o pozłacanych 18-karatowym złotem elementach, kryształach Swarovskiego czy zastosowaniu wysokiej jakości skóry do pokrycia wierzchnich części urządzenia. Poza tym M7800S to oczywiście wysoka precyzja, którą zapewnia laserowy sensor o regulowanej rozdzielczości (ustawienia 800 i 1600 DPI) oraz wysoki komfort pracy dzięki wykorzystaniu bezprzewodowej technologii do komunikacji z komputerem.

Więcej zdjęć wszystkich nowych produktów GIGABYTE: Techcity.pl – Zapraszamy!

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top