Premium Club buduje społeczność internetową

Powstał nowy serwis internetowy Cafe Premium. Serwis funkcjonuje w ramach głównego serwisu internetowego Premium Club i jest kolejnym projektem po Placu zabaw, który ma uatrakcyjnić Internautom czas spędzany na stronach programu.

– Wzbogacanie naszego serwisu WWW o nowe 'miejsca warte odwiedzenia’ jest elementem działań prowadzonych przez nas już od dawna, a mających na celu zaoferowanie uczestnikom dodatkowych korzyści z udziału w programie. Nasz serwis od początku był rozbudowany i zawierał m.in. szczegółowe informacje o programie, internetowy Katalog nagród i część transakcyjną dostępną po zalogowaniu (umożliwiającą m.in. zamawianie nagród i sprawdzenie stanu konta). Uważamy te części serwisu za podstawowe, ich oglądalność wzrasta z miesiąca na miesiąc, ale nie chcemy ograniczać tylko do nich kontaktu ze stroną programu. Nowy serwis daje uczestnikom możliwość nie tylko wyszukiwania, ale też wymiany informacji i własnych spostrzeżeń – wyjaśnia Justyna Kastyak, Specjalista ds. Internetu.

Głównym celem serwisu Cafe Premium jest stworzenie społeczności internetowej opartej o uczestników programu Premium Club. Mogą oni publikować w serwisie nie tylko komentarze do prezentowanych artykułów, ale też własne teksty lub zdjęcia. Na początek do dyspozycji Internautów są cztery kategorie tematyczne: używaj życia aktywnie, z pełną kulturą, nie tylko dla kobiet i maszyneria.

Szybką aktualizację materiałów publikowanych na stronie umożliwia system zarządzania treściami (CMS), dostarczony przez INTERIA.PL – internetowego Patrona programu. Cafe Premium to kolejny wspólny projekt Premium Club oraz INTERIA.PL zrealizowany w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

http://www.premiumclub.pl/cafe

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top