PRESS-SERVICE przejmuje technologię od Alma Internet

Opublikowano: 30 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Z dniem 1. lipca PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o. , przejął od Alma Internet S.A. oferującej zaawansowane technologie i systemy do zarządzania wiedzą oraz tworzenia systemów intranetowych, obsługę klientów korzystających z usług monitoringu mediów.

Działalność obu firm uzupełnia się. Poprzez współpracę z Alma Internet, PRESS-SERVICE rozwija własne zaawansowane produkty do prezentacji i korzystania z monitoringu prasy, internetu, radia i telewizji. Dla Klientów oznacza to możliwość natychmiastowego przeglądu prasy z blisko 600 tytułów i kilkuset stron internetowych oraz stacji radiowych i telewizyjnych, a także dostęp do zaawansowanego analizowania i przetwarzania wyszukanych materiałów.

„Otrzymujemy sygnały od naszych nowych Klientów, że serwisy informacyjne, jakie im dostarczamy są wygodnym i przejrzystym narzędziem, na co dzień wykorzystywanym w pracy” mówi Monika Szafrańska, która opiekuje się zespołem przejmującym obsługę nowych Klientów. „Bieżący kontakt z naszymi nowymi Klientami, ich opinie i sugestie są dla nas nie tylko cenne, ale utwierdzają nas w słuszności obranej drogi, co do strategii rozwoju firmy” potwierdza Sebastian Bykowski, wiceprezes zarządu spółki PRESS-SERVICE.

http://www.press-service.com.pl

Sylwester KozakPRESS-SERVICE przejmuje technologię od Alma Internet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.