Program Plus-Minus w TVP ma bardzo dobre oceny

Opublikowano: 11 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

75 proc. widzów oceniła program „PLUS MINUS” jako dobry lub bardzo dobry, co piąty nie miał zdania, a negatywną opinię wyraziło jedynie 5 proc. ankietowanych. Badania przeprowadziła firma IQS AND QUANT GROUP.

Blisko połowa ankietowanych uznała „PLUS MINUS” za najlepszy program ekonomiczny w telewizji. Magazyn uznany został za przeznaczony raczej dla ludzi prowadzących działalność gospodarczą. Mimo to większość respondentów znalazła w nim wiele interesujących informacji dla siebie. Większość uważa go za odpowiedni zarówno jeżeli chodzi o ilość informacji z kraju jak i ze świata.

Respondenci powyżej 45 lat, którzy generalnie lepiej oceniają program „PLUS MINUS”, częściej uznają go za najlepszy program w telewizji i częściej przyznają, że jest on przeznaczony dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

Respondenci, którzy ogólnie dobrze oceniają program – w sposób oczywisty wyrażają pozytywne opinie na jego temat. Częściej znajdują w nim informacje interesujące dla siebie, nazywają go najlepszym programem ekonomicznym emitowanym spośród polskich stacji telewizyjnych.

Ankietę przeprowadzono wśród mężczyzn w wieku 30-65 lat, którzy po raz pierwszy oglądali program. Dochód ich rodziny wynosił przynajmniej 2500 złotych netto. Badanie przeprowadzono z wykorzystaniem techniki CATI (wywiadu telefonicznego).

http://www.tvp.pl

Sylwester KozakProgram Plus-Minus w TVP ma bardzo dobre oceny

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.