Projekt Veneo dla TVN nagrodzony

Miesiąc po uruchomieniu należącego do TVN24 serwisu reporterskiego Kontakt24.tvn.pl Brief uznał platformę za najlepszy projekt komunikacji marketingowej 2010 roku.  Za realizację projektu odpowiedzialna była krakowska agencja Veneo.

Wyróżnienie dla Kontakt24.tvn.pl zostało wręczone podczas gali urodzinowej magazynu, na  której uhonorowano tytułami Ludzi roku osoby, które przez ostatnie 12 miesięcy szczególnie zasłużyły się dla branży, gospodarki, regionu i kraju. U uzasadnieniu nagrody podano, że dzięki platformie www.kontakt24.tvn.pl stacja TVN24 jest medium „faktycznie współtworzonym przez jej widzów”.
Projekt Veneo dla TVN nagrodzony 1

Kontakt24.tvn.pl propaguje dziennikarstwo obywatelskie. Każdy kto jest świadkiem interesujących wydarzeń może stworzyć swój materiał i opublikować go na platformie w formie artykułów, zdjęć lub filmów. Najciekawsze są emitowane na antenach telewizyjnych TVN a także zasilają inne serwisy informacyjne Grupy ITI.

„Telewizja TVN jako pierwsza w Polsce wykorzystała siłę Internetu do komunikacji ze swoimi widzami i propagowania dziennikarstwa obywatelskiego. Cieszy nas fakt, że już w miesiąc po uruchomieniu Kontakt24.tvn.pl otrzymał nagrodę za najlepszy projekt komunikacji marketingowej 2010 roku. Realizując platformę Kontakt24.tvn.pl dla TVN kładliśmy szczególny nacisk na Usability dbając o przystępność serwisu dla każdego użytkownika. Myślę, że zarówno ta nagroda jak również ilość Reporterów24 przysyłających codziennie swoje materiały reporterskie dowodzi, że udało nam się stworzyć niebanalny serwis komunikacyjny” – komentuje Beata Mordarska, prezes agencji Veneo.

Relacja z otrzymania nagrody pod: tym adresem

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top