Prosto DoSerca.pl: nowy serwis społecznościowo-randkowy

Opublikowano: 5 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wirtualna Polska oraz Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek uruchomiły nowoczesny serwis, łączący funkcjonalności witryny społecznościowej i randkowej. DoSerca.pl jest miejscem zarówno dla samotnych użytkowników Sieci, pragnących znaleźć swoją drugą połówkę, jak i dla osób szukających przyjaciół  i znajomych o wspólnych zainteresowaniach.

Internauci mogą bezpłatnie przeglądać możliwości serwisu, jednakże korzystanie z kluczowych, udostępnionych w DoSerca.pl opcji, wymaga rejestracji. Po zalogowaniu się i stworzeniu własnego profilu – który można w każdym momencie dowolnie edytować – użytkownik otrzymuje dostęp do licznych funkcjonalności witryny, m.in. poczty e-mail, usług SMS i flirtSMS, opcji tworzenia swojego awatara, galerii zdjęć (tutaj m.in. możliwość zdefiniowania zdjęć jako prywatne oraz publiczne) itd. Użytkownicy zarejestrowani mogą także dodawać komentarze do innych profili, czy grupować swoich znajomych w kategorie, m.in. ulubieni, przyjaciele, itd. Praktyczną funkcjonalnością jest też informacja o dostępności znajomych – „przyjaciele on-line”, a także opcja pytań do użytkownika, widoczna wraz
z odpowiedziami w jego profilu. W prosty sposób pozwala ona poznać tę osobę bliżej.

W DoSerca.pl znalazły się ponadto: rozbudowana wyszukiwarka użytkowników z funkcją zapamiętywania kryteriów wyszukiwania i ranking profili (m.in. głosowanie na najciekawszy profil). Co więcej, istnieje tu też możliwość zamieszczania ogłoszeń o wybranej tematyce: wyjście do kina/teatru/do kawiarni/na tańce, wspólny spacer, wspólny Sylwester, partner do tańca, itd.

Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje na starcie 200 Duetów – wirtualnej waluty DoSerca.pl – które umożliwiają płatności za drobne usługi w serwisie, takie jak SMSy czy wirtualne prezenty. Duety można w każdej chwili dokupić, korzystając z dogodnej formy płatności: SMS, telefon, przelew internetowy czy karta kredytowa.

Rozszerzona (abonamentowa) wersja witryny zawiera dodatkowe, innowacyjne funkcjonalności ułatwiające pierwszy kontakt z innymi użytkownikami DoSerca.pl. Wśród nich wyróżniają się: szybka randka, czyli ankieta, w której można zadać do dziesięciu dowolnych pytań, „wypatrzonej” w serwisie osobie oraz usługa dla nieśmiałych – lodołamacz – pozwalająca wybrać z gotowych już pytań i stwierdzeń (np. „Marzę o kimś takim, jak Ty”). Kolejną ciekawą opcją jest funkcjonalność zobaczcie mnie – czyli promocja zdjęcia, wraz z linkiem do profilu na stronie głównej serwisu.
Co więcej, DoSerca.pl umożliwia zamieszczanie opinii, powitań, „wolnych myśli” użytkowników na stronie głównej za pośrednictwem usługi wykrzyknik. Warto podkreślić fakt, że nowa witryna Wirtualnej Polski jest jedynym serwisem w Sieci, zawierającym takie funkcjonalności.

Serwis jest również dostępny w wersji mobilnej. Dzięki temu, za pomocą adresu m.doserca.pl można flirtować i komunikować się z innymi użytkownikami Sieci ze swojego telefonu komórkowego.

DoSerca.pl

Hanna LaskowskaProsto DoSerca.pl: nowy serwis społecznościowo-randkowy

Podziel się!

O autorze

hania