Przegląd prasy biznesowej na portalu Nowoczesna Firma

Opublikowano: 19 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Nowy serwis monitoring.nf.pl to codzienna dawka najświeższych i aktualnych informacji o 'miękkiej' stronie biznesu, zwłaszcza o technikach zarządzania, szkoleniach i innych aspektach prowadzenia firmy. Serwis prasowy monitoring.nf.pl to także dostęp do wiedzy o zarządzaniu oraz wydarzeniach na rynku szkoleń, doradztwa pracy, technologii, sprzedaży i marketingu. Bieżący monitoring trendów i zmian zachodzących na rynku B2B to zasługa Instytutu Monitorowania Mediów.

Serwis prasowy jest inicjatywą Nowoczesnej Firmy, której misją jest stworzenie opiniotwórczego i silnego medium biznesowego wśród kadry zarządzającej w postaci www.nf.pl. Medium dostarcza polskiej kadrze kierowniczej w kompleksowy sposób informacje przydatne w prowadzeniu firmy w formie nowoczesnego know – how oraz długookresowych inspiracji.

Od początku 2005 roku Nowoczesna Firma monitoruje najważniejsze trendy zarządzania w Polsce. W ramach współpracy międzynarodowej Nowoczesna Firma reprezentowała Polskę na Konferencji ASTD 2005 International Conference & Exposition w Orlando na Florydzie w Stanach Zjednoczonych (VI.2005), stając się ASTD Global Partner Poland.

http://www.monitoring.nf.pl

Sylwester KozakPrzegląd prasy biznesowej na portalu Nowoczesna Firma

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.