Pucharowe mecze polskich drużyn – tylko w mediach Grupy ITI

Portal internetowy Onet.pl, wchodzący w skład Grupy ITI, w charakterze testu umieścił skrót najciekawszych wydarzeń z rewanżowego meczu trzeciej rundy eliminacyjnej piłkarskiej Ligi Mistrzów: Real Madryt – Wisła Kraków. Pobrało go ponad 100 tysięcy Internautów.

Użytkownicy Onet.pl będą mieli dostęp on-line do materiałów z innych meczów polskich drużyn w eliminacjach LM i Pucharze UEFA. Grupa ITI, podpisując umowę z właścicielem praw do transmisji, firmą Sportfive, zagwarantowała sobie prawa do transmisji internetowych. Dzięki temu Onet.pl ma wyłączność na pokazywanie i umieszczanie na stronach internetowych podstawowych informacji, fragmentów i skrótów meczów, ze wszystkich zakontraktowanych spotkań.

Grupa ITI , największy koncern multimedialny w Polsce, nabył prawa do transmisji sportowych w Grupie TVN, w Internecie i w sieci kin Multikino na okres dwóch sezonów.

Jak stwierdził prezes portalu Onet.pl, Łukasz Wejchert: ‘dokładamy wszelkich starań, aby korzystając z możliwości, jakie daje największa w Polsce grupa multimedialna, wciąż poszerzać ofertę dla naszych użytkowników.’

Grupa ITI może udostępniać materiał video w formie „streaming clips” oraz plików, możliwych do pobrania na dysk twardy użytkownika. Klipy video i związane z nimi informacje będą zamieszczane w portalu Onet.pl.

Testowy skrót najciekawszych wydarzeń z rewanżowego meczu trzeciej rundy eliminacyjnej piłkarskiej Ligi Mistrzów Real Madryt – Wisła Kraków cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W dzień po meczu, 26 sierpnia, pobrało go ponad 100 tysięcy Internautów.

http://www.onet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry