Pudelek.pl (i nie tylko) wybiera się na giełdę

Grupa O2 – wydawca popularnych serwisów takich jak o2.pl, Pudelek.pl, Kafeteria.pl czy Wrzuta.pl – zdecydowała się na debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane środki będą przeznaczone na rozwój.

W informacji prasowej, którą otrzymaliśmy, Grupa o2 wskazuje, że pierwsza oferta publiczna może nastąpić już za kilka tygodni.

Pudelek.pl (i nie tylko) wybiera się na giełdę 1Zależy nam, aby akcje Grupy o2 były plasowane w możliwie najlepszym momencie, dlatego głównym wyznacznikiem najbliższych działań będzie aktualna koniunktura na rynku. Środki od inwestorów przeznaczymy na rozwój posiadanych oraz tworzenie nowych serwisów poszerzających naszą aktualną ofertę reklamową. Ponadto, nie wykluczamy przejęć interesujących podmiotów z naszej branży – komentuje Jacek Świderski, współzałożyciel i członek zarządu Grupy o2.

W portfolio Grupy o2 SA znajduje się około 70 serwisów internetowych, wśród których najpopularniejsze są: o2.pl, Pudelek.pl, Wrzuta.pl, Kafeteria.pl. Łączna miesięczna liczba użytkowników tych serwisów to blisko 10 milionów (dane na podstawie badania Megapanel PBI/Gemius). Poczta o2 wchodząca również w skład tego portfolio jest obecnie użytkowana przez około 5 mln internautów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top