Raport awaryjności Dekra tylko w mojeauto.pl

Opublikowano: 11 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl jest jedynym polskim serwisem internetowym, który publikuje wyniki raportu usterkowości 3, 5 i 7-letnich samochodów. Autorem raportu jest współpracująca z mojeauto.pl, znana niemiecka firma rzeczoznawców DEKRA.

Raport awaryjności DEKRA wzbogacił uruchomiony przed kilkoma tygodniami, odnowiony serwis ogłoszeniowy z ofertami aut używanych mojeauto.pl. Serwis udostępnił jego wyniki w funkcjonalnej wyszukiwarce. Raport powstał na podstawie badań technicznych przeprowadzonych przez firmę DEKRA na terenie Niemiec. Specjaliści przeprowadzili niemal 6 milionów badań i kontroli rejestracyjnych samochodów różnych marek. W raporcie uwzględnione zostały jedynie te marki i modele, które były badane dostatecznie często, w wyniku czego prezentowane wyniki można uznać za wiarygodną analizę usterkowości samochodów używanych.

Internetowa Platforma Motoryzacyjna Mojeauto.pl współpracuje z firmą DEKRA od 2001 roku, kiedy to serwis umożliwił użytkownikom zamówienie on-line ekspertyzy używanego auta przez rzeczoznawców firmy DEKRA.

http://www.uzywane.mojeauto.pl/raport/

Sylwester KozakRaport awaryjności Dekra tylko w mojeauto.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.