Raport awaryjności Dekra tylko w mojeauto.pl

Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl jest jedynym polskim serwisem internetowym, który publikuje wyniki raportu usterkowości 3, 5 i 7-letnich samochodów. Autorem raportu jest współpracująca z mojeauto.pl, znana niemiecka firma rzeczoznawców DEKRA.

Raport awaryjności DEKRA wzbogacił uruchomiony przed kilkoma tygodniami, odnowiony serwis ogłoszeniowy z ofertami aut używanych mojeauto.pl. Serwis udostępnił jego wyniki w funkcjonalnej wyszukiwarce. Raport powstał na podstawie badań technicznych przeprowadzonych przez firmę DEKRA na terenie Niemiec. Specjaliści przeprowadzili niemal 6 milionów badań i kontroli rejestracyjnych samochodów różnych marek. W raporcie uwzględnione zostały jedynie te marki i modele, które były badane dostatecznie często, w wyniku czego prezentowane wyniki można uznać za wiarygodną analizę usterkowości samochodów używanych.

Internetowa Platforma Motoryzacyjna Mojeauto.pl współpracuje z firmą DEKRA od 2001 roku, kiedy to serwis umożliwił użytkownikom zamówienie on-line ekspertyzy używanego auta przez rzeczoznawców firmy DEKRA.

http://www.uzywane.mojeauto.pl/raport/

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry