Rekordowe Wirtualne Targi Pracy

67 stoisk pracodawców z 17 branż. Do tego 28 czatów, 299 artykułów i 3169 ogłoszeń rekrutacyjnych. To wszystko mogli zobaczyć internauci, którzy w dniach 15 – 19 października odwiedzili trzecie Wirtualne Targi Pracy zorganizowane przez internetową platformę kariery GazetaPraca.pl.
– To były rekordowe Wirtualne Targi Pracy. Wzięło w nich udział dwukrotnie więcej pracodawców niż w poprzednich. Również liczba użytkowników była rekordowa. Według danych Gemius Traffic serwis targipracy.gazeta.pl odwiedziło w ciągu 5 dni prawie 200 tys. internatutów – mówi dr Dorota Bachman, dyrektor serwisu GazetaPraca.pl i ekspert ds. rekrutacji.

Wirtualne Targi Pracy to cykliczne i największe przedsięwzięcie rekrutacyjne organizowane w przestrzeni wirtualnej przez platformę kariery GazetaPraca.pl. Pierwsze targi odbyły się w listopadzie 2006 roku i przyciągnęły ponad 100 tys. internautów. Drugie zrealizowane zostały wiosną 2007. Odwiedziło je ponad 150 tys. użytkowników. Podczas targów internauci odwiedzają wirtualne stoiska, rozmawiają z pracodawcami i oczywiście, aplikują do pracy.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry