Rekordowy czat z Tomaszem Lisem w WP

Tuż po emisji pierwszego odcinka autorskiego programu Tomasza Lisa ‘Co z tą Polską?’, nad sytuacją polityczną Polski dyskutowało ponad 5 tysięcy osób. Nie zabrakło też uwag na temat samego programu.

‘Nie było dla nas zaskoczeniem, że aż tak wiele osób chciało dyskutować na żywo z jednym z najlepszych dziennikarzy w kraju – mówi Małgorzata Skrobecka, odpowiedzialna za prowadzenie i organizację Czata – Jednak liczbę ponad 5 tysięcy Internautów rozmawiających przez Sieć z naszym gościem zanotowaliśmy po raz pierwszy. To prawdziwy rekord, tym bardziej, że tematyka programu Tomasza Lisa nie należy do błahych ani lekkich w odbiorze.’

‘Gratuluję formy programu! Nareszcie dobra publicystyka ze znakomitym prowadzącym’ – pisała na czacie Wirtualnej Polski osoba o nicku Lukasi. Robol natomiast pytał: ‘Panie Tomku, po programie stwierdziłem, że chce pan przekonać naszych obywateli, że ich los jest w ich rękach. Czy nie jest na to za wcześnie, czy nie jest to karkołomne?’ ‘Na to nigdy nie jest za wcześnie’. – przeczytał w odpowiedzi. Kacper25 chciał wiedzieć, czy nie za łagodnie Tomasz Lis potraktował księdza Jankowskiego. ‘Nie za łagodnie, mam szacunek dla starszego człowieka i dla księdza. Chciałem zobaczyć jak myśli, a nie złapać go za gardło.’ – mówił Tomasz Lis.

http://tomaszlis.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry