Repertuar Kin WP.PL dla kinomaniaków

Wirtualna Polska udostępniła swoją aplikację Repertuar Kin WP.PL w wersji dla systemu iOS. Wcześniej korzystać mogli z niej posiadacze telefonów z Androidem. To ciekawa propozycja dla wszystkich kinomaniaków.

Twórcy zapewniają, że ich aplikacja zawiera szczegółowe informacje na temat programu kin w ponad stu polskich miastach, a także opisy filmów, galerie zdjęć oraz trailery. Wraz z pojawieniem się wersji na iOS pojawiły się również nowości. Poprawiono nawigację, dopracowano grafikę i widok galerii. Pojawiła się też usługa lokalizacji – można przeglądać kina w odległości od kilku do kilkudziesięciu kilometrów. Twórcy zachwalają również opcję „podziel się”, która umożliwia poinformowanie znajomych za pośrednictwem Facebooka, maila lub wiadomości tekstowej o zbliżającym się seansie filmowym.

Aplikacja pozwala przeglądać listę kin z ich repertuarem, listę filmów z możliwością sprawdzenia, gdzie można je obejrzeć. Jest również wyszukiwarka kin i filmów.

Każde kino ma swoją podstronę z danymi kontaktowymi, mapką, często informacją o cenach biletów i obowiązujących promocjach. W zakładkach filmów obejrzeć można galerię zdjęć, przeczytać opis, sprawdzić aktorów czy obejrzeć trailer.

Całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Lekki niedosyt pozostawia wersja dla iPada – aplikacja sprawia wrażenie przeskalowanej, brakuje również możliwości korzystania z widoku poziomego.

Darmowa aplikacja Repertuar Kin WP.PL dostępna jest na urządzenia mobilne: z systemem Android oraz z systemem iOS.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry