Reporter Olimpijski na Plus.pl

Polski producent programów na urządzenia mobilne, firma Norbsoft, przygotowała na zlecenie Polkomtel S.A., operatora sieci Plus, aplikację sportową „Reporter Olimpijski” umożliwiającą odczytywanie na bieżąco w telefonie komórkowym informacji z Olimpiady w Chinach. Aplikacja umożliwia i znacznie ułatwia stałe obserwowanie wyników Polaków osiąganych na Olimpiadzie.
”Reporter Olimpijski to wynik doskonałej współpracy trzech firm: Polkomtel S.A., Agora S.A. oraz Norbsoft Sp. z o.o. – mówi Tomasz Witt, Prezes Zarządu Norbsoft – Oczywiście jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, iż po raz kolejny mogliśmy dostarczyć użytkownikom wygodną i przydatną aplikację”

Najważniejsze z funkcjonalności „Reportera Olimpijskiego” to prezentacja wyników osiąganych przez Polaków na Olimpiadzie, zdjęcia, komentarze, wyniki i składy polskich reprezentacji siatkarskich (kobiety, mężczyźni) oraz wydarzenia dnia. Aplikacja umożliwia automatyczną aktualizację danych w trybie online, w trakcie rozgrywanych wydarzeń sportowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą oglądać relacji z Olimpiady na żywo w telewizji, na przykład w związku z jej nocnym nadawaniem z Chin.

Menu Reportera Olimpijskiego składa się z następujących elementów:
– Wydarzenia Dnia, – Siatkówka Kobiet, -Siatkówka Mężczyzn, – Polacy na Olimpiadzie, – Punktacja medalowa.

Reporter Olimpijski na Plus.pl 1
Przykładowe obrazki z aplikacji “Reporter Olimpijski”

Aplikacja „Reporter Olimpijski” dostępna jest do pobrania w cenie 2,44 PLN na portalu Plus.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry