Rezerwacja hoteli w Polsce i za granicą w portalu Wynajem.pl

Portal Wynajem.pl uruchomił nową usługę, umożliwiającą wszystkim swoim użytkownikom szybkie i proste rezerwowanie noclegów w hotelach w Polsce i na świecie. Bezpłatny system rezerwacyjny, który znajduje się w dziale Turystyka , umożliwia dokonanie bezpośredniej rezerwacji po aktualnej, korzystnej cenie.

Od początku maja użytkownicy mogą za pośrednictwem portalu Wynajem.pl (http://wynajem.pl/hotele.html) rezerwować miejsca noclegowe w hotelach na całym świecie. Korzystający z serwisu mają teraz bezpośredni dostęp do bazy hoteli (230 000) wszystkich kategorii cenowych. Rezerwowanie jest możliwe bez podawania numeru karty kredytowej i wpłaty zaliczki, a kwotę za nocleg wpłaca się bezpośrednio w hotelu. Ponad 1,3 miliona ocen hoteli dokonanych przez klientów to dodatkowa idealna pomoc dla osób rezerwujących nocleg.

Obecnie w portalu Wynajem.pl znajduje się już 31 500 ogłoszeń nieruchomości, a z możliwości zamieszczenia ofert korzysta ponad 500 firm (agencji i biur nieruchomości). Miesięcznie  serwis odwiedza niemal 100 000 unikalnych użytkowników (dane: Gemius Traffic, marzec 2009). Tak duże zainteresowanie internautów korzystaniem z zasobów i możliwości serwisu to informacja zwrotna, że działania prowadzone przez portal spotykają się z szerokim zainteresowaniem zarówno użytkowników indywidualnych, firm, jak i agencji nieruchomości. – Ze względu na zbliżający się okres letnich urlopów i wakacji zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą HRS. Stanowi to część strategii rozwoju portalu, który istnieje od sierpnia 2008 roku. Dzięki temu mamy możliwość rozszerzenia oferty wynajmu nieruchomości i udostępnienie naszym użytkownikom natychmiastowego dostępu do obszernej bazy danych – mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu Wynajem.pl Sp. z o. o.

Wynajem.pl to innowacyjna platforma ogłoszeniowa, gdzie większość ofert stanowią ogłoszenia pochodzące z największych biur wynajmu w Polsce. Twórcy serwisu chcą, aby klienci poznali korzyści, jakie niesie publikacja ofert na Wynajem.pl i przetestowali jego skuteczność, dlatego do końca czerwca 2009 r., po darmowej rejestracji na portalu, wszystkie agencje nieruchomości i biura wynajmu, mogą dodać nieograniczoną liczbę ogłoszeń bez żadnych kosztów. Dodatkowym atutem serwisu jest automatyczny eksport ofert z biur wynajmu – bezpośrednio na portal, dlatego serwis, od początku swojej działalności, współpracuje z najpopularniejszymi firmami produkującymi oprogramowanie dla biur najmu, m.in. Protoss, Galactica Virgo, eKomako, IMO, Unia Net, Locum Net, SWO czy Reps.

Poza ofertami wynajmu, użytkownik znajdzie w serwisie także aktualności z rynku nieruchomości, może również skorzystać z bazy firm przeprowadzkowych czy też bazy biur nieruchomości w jego okolicy. Korzystanie z Wynajem.pl jest łatwe i bezpieczne, a co najważniejsze, oferty można przeglądać bez wychodzenia z domu czy wertowania kilkunastu gazet z ogłoszeniami dziennie.

Wynajem.pl uruchomił także serwis Targinieruchomosci.com.pl. Znajdują się w nim informacje o najważniejszych imprezach targowych organizowanych na terenie całego kraju. Dodatkowo, wszystkie wydarzenia lokalizuje mapa, co umożliwia szybkie i sprawne dotarcie do poszukiwanych informacji i stanowi doskonałe uzupełnienie oferty informacyjnej Wynajem.pl.

Wynajem.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top