Rezerwuj hotel z Wirtualną Polską

Za pośrednictwem serwisu hotele.wp.pl można zarezerwować online miejsce w jednym z setek tysięcy hoteli w Polsce i za granicą. Wirtualna Polska współpracuje z HRS.com (Hotel Reservation Service) – największym europejskim operatorem elektronicznego systemu rezerwacji hoteli. Baza HRS obejmuje w tej chwili ponad 250 tysięcy obiektów wszystkich kategorii w 180 krajach na całym świecie.

Aby dokonać rezerwacji (również z poziomu serwisu turystyka.wp.pl), wystarczy wybrać miasto, w jakim chcemy przenocować. Baza zawiera najważniejsze hotele w danej miejscowości, a także szczegółowe informacje na ich temat: adres, ilość gwiazdek, cenę, lokalizację, styl i atmosferę obiektu, zabytki w pobliżu, warunki (m.in. dotyczące parkingu, miejsc dla osób palących/niepalących, bezprzewodowego Internetu, restauracji, itd.) i wiele innych. Podjęcie decyzji ułatwią także bogata galeria zdjęć obiektów oraz blisko półtora miliona zamieszczonych przez klientów opinii.

Warto dodać, że płatności można dokonać zarówno online, jak i bezpośrednio w hotelu. Ta druga opcja znajdzie na pewno zwolenników wśród osób, które lubią regulować rachunki na miejscu, sprawdziwszy ponownie – już nie online, a osobiście – standard pokoju i jego wyposażenie.

Proces rezerwacji jest szybki i wygodny. Po wybraniu hotelu wystarczy wypełnić prostą ankietę, uzupełniając ją o interesujące klienta dane (termin zakwaterowania, ilość osób w pokoju, wyżywienie, itd.). Co ważne, użytkownik otrzyma natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji drogą, jaką wybierze (e-mail, sms, mms, faks). Ponadto goście, którzy dokonują rezerwacji poprzez witrynę hotele.wp.pl, w niektórych obiektach mają możliwość uzyskania dodatkowych korzyści, takich jak np. bezpłatne wypożyczenie rowerów czy osobisty transport z/do dworca.

Współpracę z HRS rozpoczęliśmy od sprzedaży miejsc noclegowych w hotelach na świecie, teraz rozszerzyliśmy jej zakres o bazę hoteli w Polsce. Łącząc potencjały obu firm zagwarantowaliśmy użytkownikom dostęp do najatrakcyjniejszej oferty na rynku. – mówi Małgorzata Bąk, Kierownik Grupy Serwisów Turystycznych Wirtualnej Polski.

Wirtualna Polska to doświadczony partner. Wykorzystując potencjał portalu i jego zasięg docieramy ze swoją ofertą do niezwykle szerokiego grona użytkowników. Internauci WP otrzymują zaś znakomity serwis rezerwacyjny i najlepsze ceny noclegów w Polsce i na świecie. – mówi Artur Lisowski, Dyrektor Marketingu HRS w Polsce.

Hotele.wp.pl stanowią tylko część oferty sprzedażowej serwisu Turystyka. Za pośrednictwem witryny można również wyszukać i zarezerwować wycieczki, bilety lotnicze, autokarowe, czy wynająć samochód.

http://hotele.wp.pl
http://turystyka.wp.pl
http://hrs.com

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry