RMF FM i portal INTERIA.PL patronują Małyszowi

RMF FM i portal INTERIA.PL podpisały umowę o współpracy z firmą FAN SPORT WISŁA – oficjalnym przedstawicielem Edie Federera w Polsce – firmą mającą wyłączność na komercyjne wykorzystanie wizerunku Adama Małysza. Dzięki podpisanej umowie, w sezonie 2001/2001 radio RMF FM uzyskało status oficjalnego patrona medialnego Adama Małysza, zaś na portalu INTERIA.PL pod adresem http://www.malysz.interia.pl/ powstał oficjalny serwis naszego Mistrza.

Dzięki umowie logo RMF FM i INTERIA.PL pojawią się na wszystkich gadżetach i materiałach promocyjnych związanych z Adamem Małyszem oraz na wszystkich oficjalnych wydawnictwach autoryzowanych przez naszego skoczka. W zamian FSW będzie promować swoje produkty na antenie RMF FM oraz na stronach portalu INTERIA.PL W ramach współpracy promocyjno-programowej przewiduje się patronat RMF FM i INTERIA.PL nad imprezami organizowanymi z udziałem Adama Małysza, jego udział w audycjach i akcjach antenowych oraz organizację konkursów antenowych związanych z sukcesami Adama Małysza.

Podpisanie umowy wieńczy ścisłą współpracę pomiędzy RMF FM i FSW zapoczątkowaną „Majówką z Adamem”, wielką imprezą zorganizowaną w maju br. przez FSW w rodzinnym mieście zawodnika. W sposób szczególny współpraca przebiegała w lipcu br. W trakcie prowadzonej przez RMF FM akcji pomocy powodzianom „Nadzieja nie tonie”, wystawiony na aukcję kask Adama Małysza został zlicytowany za rekordową kwotę 40 000 zł. Całość współpracy pomiędzy RMF FM a FSW będzie koordynować spółka ART FM – agencja promocyjno-reklamowa należąca do grupy RMF FM.

http://www.malysz.interia.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top