Rośnie Sfera Gier WWW Wirtualnej Polski

Opublikowano: 5 marca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wirtualna Polska systematycznie rozwija Strefę Gier MMO. Do czterech atrakcyjnych gier fabularnych, dostępnych z poziomu przeglądarki, dołączyła kolejna – Inwazja.
„Gry MMO są atrakcyjne tak pod względem scenariusza, jak i grafiki. Są bezpłatne, nie wymagają instalacji, można je kontynuować na dowolnym komputerze ze standardową przeglądarką internetowa, stąd ich niezwykła popularność wśród użytkowników sieci. – mówi Dominik Lachowicz z Pionu Rozwoju Produktów Wirtualnej Polski – Użytkownikom WP gry WWW również przypadły gustu. Mimo, że większość z nich uruchomiliśmy w ciągu dwóch ostatnich miesięcy, ilość graczy przekroczyła już 380 tysięcy i ciągle rośnie.”

Rośnie Sfera Gier WWW Wirtualnej Polski 1

Gry udostępnione przez Wirtualną Polskę – Delirium, Mafia, Dark Orbit, Piraci, Inwazja – pozwalają na prowadzenie rozgrywek z osobami na całym świecie, są toczone w czasie rzeczywistym, umożliwiają też kontakt z innymi graczami poprzez wiadomości w grze, czat i forum.

http://inwazja.wp.pl

Sylwester KozakRośnie Sfera Gier WWW Wirtualnej Polski

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.