Roszady personalne w NK

Opublikowano: 2 września 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Do zespołu Naszej Klasy dołącza Marcin Barciński, który będzie odpowiedzialny za rozwój mobilnych produktów. Jednocześnie zmianie ulega stanowisko szefa działu marketingu – Joannę Gajewską zastąpi Rafał Skwiot. Co jeszcze zmienia się w polskim serwisie społecznościowym?

Roszady personalne w NK 1Serwis NaszaKlasa.pl był odpowiedzią Polaków na zagraniczne zainteresowanie serwisami społecznościowymi. Dziś rozwój portalu obejmuje przede wszystkim platformę mobilną, dzięki której użytkownicy NK.pl mogą korzystać z serwisu gdziekolwiek się znajdują. Tym kluczowym działem rozwoju zajmie się już niebawem Marcin Barciński, który kierował niegdyś platformą Blomedia. Ma 10-letnie doświadczenie w e-marketingu i uczestniczył w jego rozwoju w różnych firmach w Polsce. Teraz zadba w NK.pl o wzrost zasięgu aplikacji i wersji mobilnych oraz o pozyskiwanie partnerów i monetyzację.

Dotychczas obszarem mobilnym w Naszej Klasie zajmował się Szymon Włochowicz, ale zrezygnował on z dalszej współpracy z portalem.

Kolejna zmiana dotyczy działu PR i Marketingu. Joanna Gajewska, która 6 lat była szefem marketingu NK, odchodzi do Grupy Money, a jej miejsce w szeregach portalu Nasza Klasa zajmie Rafał Skwiot, który od 2011 roku był PR managerem w portalu.

Marta Michałek-MachniewskaRoszady personalne w NK

Podziel się!

O autorze

marta