Rozwój systemu bankowości internetowej Comarch w Alior Banku

System bankowości internetowej autorstwa Comarch – Alior Internet Banking rozwija się w kierunku jeszcze bardziej ergonomicznego i przyjaznego użytkownikom, kompleksowego rozwiązania e-bankingowego. Tym razem system został rozbudowany o funkcjonalności ułatwiające wykonywanie najpopularniejszych czynności m.in. użytkownikom korzystającym z lokat bankowych.

Rozwój systemu bankowości internetowej Comarch w Alior Banku 1Na ekranie szczegółów depozytu prezentowana jest informacja o wysokości odsetek zarówno naliczonych w bieżącym cyklu lokaty, jak również skapitalizowanych od początku trwania depozytu. Pozwala to użytkownikom „trzymać rękę na pulsie” i na bieżąco monitorować zyskowność produktu. Dodatkowo podczas ewentualnego zrywania lokaty w systemie prezentowany jest komunikat z informacją o utraconych odsetkach.

Zmiany nastąpiły również w pulpicie użytkownika. W module prezentującym historię rachunku oraz użytkownicy module kalendarza użytkownicy systemu mogą teraz zaznaczyć opcję ukrywania lokaty O/N. Sterowanie widocznością popularnego overnighta pozwala na zwiększenie przejrzystości ekranu i lepsze uwidocznienie pozostałych elementów.

Klienci banku korzystający z kart kredytowych i debetowych mogą od teraz zmienić kod PIN karty nie tylko w bankomacie, ale również w systemie bankowości internetowej. Funkcjonalność kredytowa również doczekała się uaktualnienia. Dla użytkowników dostępne są już m.in. wnioski o limit odnawialny oraz lista i szczegóły kredytów dla klientów biznesowych.

Jednocześnie podwyższono poziom bezpieczeństwa komunikacji w systemie. Powiadomienia wysyłane e-mailem, m.in. dotyczące nieudanej próby zalogowania się do systemu, są teraz podpisywane po stronie banku certyfikatem elektronicznym, co z jednej strony stanowi niepodważalne potwierdzenie tożsamości nadawcy dokumentu, z drugiej zaś pozwala na stwierdzenie autentyczności i spójności przesyłanego komunikatu.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry