Rusza INFOOKO.pl

Axel Springer Polska startuje z INFOOKO.pl – serwisem alertowym przygotowanym przez dziennik.pl. Serwis skierowany jest do aktywnych internautów, którzy chcą się dzielić w sieci swoimi obserwacjami i relacjami z niecodziennych wydarzeń. INFOOKO.pl to kolejny projekt – po serwisie mobilnym mdziennik.pl – uruchomiony przez portal dziennik.pl w lipcu tego roku.

Nadsyłane przez internautów zdjęcia i teksty publikowane są w serwisie w kilku głównych kategoriach. W sekcji “Wydarzenia” pojawiają się informacje z ostatniej chwili przesłane przez naocznych świadków niecodziennych sytuacji. “Ustrzel gwiazdę” to z kolei zdjęcia gwiazd show-biznesu, podpatrzonych przez internautów, a “Oko na Maroko” – zabawne fotografie i teksty na każdy temat. Partnerem marketingowym sekcji “Razem lepiej”, w której zamieszczać można zdjęcia i relacje z niezapomnianych chwil spędzonych z najbliższymi, jest sieć telefonii komórkowej Plus.

Użytkownicy mogą nadsyłać swoje materiały poprzez SMS lub MMS pod numer komórkowy 722 230 230 lub wypełniając formularz na stronie INFOOKO.pl. Aby pozyskać pierwsze relacje i zdjęcia, serwis został już podłączony także do menu głównego portalu dziennik.pl. Opieką merytoryczną nad serwisem i moderacją widomości od internautów zajmuje się redakcja dziennika.pl.

“Zarówno INFOOKO.pl, jak i niedawno uruchomiony mdziennik.pl to serwisy skierowane do aktywnych internautów, którzy korzystają z internetu także poza domem, używając do tego celu telefonów komórkowych. Dzięki INFOOKO.pl użytkownicy są nie tylko odbiorcami informacji, ale także ich twórcami” – mówi Piotr Welc, dyrektor wydawniczy dziennika.pl.

INFOOKO.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry