Rusza pierwsze internetowe radio informacyjne

Opublikowano: 18 kwietnia 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

20 kwietnia Grupa Wydawnicza INFOR uruchamia RadioInfor.pl, pierwsze w Polsce internetowe radio informacyjne. Audycje RadioInfor.pl skierowane będą do managerów, specjalistów oraz wszystkich, którzy chcą uzyskać praktyczne informacje, niezbędne w pracy i w życiu prywatnym. Radia będzie można słuchać po wejściu na stronę www.radioinfor.pl.

RadioInfor.pl nadawać będzie informacje z kraju i ze świata, przeglądy prasy, kalendaria, rozmowy z ekspertami oraz porady prawno – finansowe. Audycje będą powstawać przy wsparciu dziennikarzy i ekspertów ’Gazety Prawnej', co zagwarantuje najwyższą jakość i rzetelność prezentowanych informacji. Oferta radia będzie systematycznie rozszerzana, także w oparciu

o opinie i sugestie słuchaczy.

Utworzenie radia internetowego to kolejny krok w stronę jeszcze bardziej atrakcyjnej i nowoczesnej oferty Grupy Wydawniczej INFOR. Radioinfor.pl to pierwsze w Polsce internetowe radio branżowe, które stawia przede wszystkim na interaktywność i rzetelność przekazywanych informacji. Naszym wyróżnikiem będzie także archiwum, dzięki któremu nasi słuchacze będą mogli w dowolnym czasie wrócić do najciekawszych i najbardziej przydatnych audycji. Będzie to wielka multimedialna biblioteka wiedzy, do której w każdej chwili można zajrzeć. Ta duża dawka informacji profesjonalnych przeplatana będzie przyjemną i przyjazną słuchaczowi muzyką. – powiedział Marcin Malinowski, redaktor naczelny Redakcji Radiowo – Telewizyjnej w 'Gazecie Prawnej'.

Wprowadzeniu internetowego radia informacyjnego towarzyszyć będzie akcja promocyjna, która prowadzona będzie na łamach 'Gazety Prawnej' i w portalach internetowych infor.pl oraz gazetaprawna.pl. Planowana jest także promocja w portalach i czasopismach branżowych. Grupa Wydawnicza INFOR S.A. przygotowuje kreację materiałów promocyjnych we własnym zakresie.

http://www.radioinfor.pl

Hanna LaskowskaRusza pierwsze internetowe radio informacyjne

Podziel się!

O autorze

hania