Ruszył numer dostępowy WP

Opublikowano: 2 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

wpGO! modem to usługa dla użytkowników modemów analogowych i cyfrowych (ISDN) umożliwiająca połączenie z Internetem dzięki ogólnopolskiemu numerowi 020 9123. Z numeru mogą korzystać zarówno abonenci TP S.A., jak i innych operatorów telekomunikacyjnych bez konieczności podpisywania dodatkowych umów czy ponoszenia kosztów aktywacyjnych. Usługa oparta jest na infrastrukturze telekomunikacyjnej firmy Energis Polska sp. z o.o (sieć szkieletowa, modemy oraz łącza z zagranicą).

„Przełączenie się przez wpGO! modem jest łatwe i bezpieczne. Wystarczy wejść na stronę wpGO.wp.pl i nacisnąć przycisk Przełącz się – mówi Aleksandra Ciechomska, Dyrektor Działu Rozwoju Produktów w Wirtualnej Polsce –

Oprogramowanie „wpGO! modem”, które oprócz funkcji łączenia się z Internetem – zabezpieczy użytkownika przed połączeniem z wysoko płatnym numerem 0700, zapewni mu także szybki i darmowy dostęp do Strefy Ekskluzywnego Kontentu. Chcemy, aby polski Internauta miał jak najszerszy wybór dostępu do Sieci. Mamy sprecyzowany plan rozwoju usługi wpGO! i możemy zapewnić, że wkrótce wzbogacimy ofertę o kolejne kanały dostępu. Będziemy również poszerzać zakres Strefy Ekskluzywnego Kontentu o nowe, atrakcyjne treści.”

Użytkownicy wpGO! otrzymują cały szereg dodatkowych, bezpłatnych usług, za które inni Internauci muszą uiszczać opłaty. W chwili obecnej mogą korzystać z Gier Online, Randek, Erotyki oraz ściągać pliki z serwerów serwisów Gry i Komputery. Łączącym się z Siecią właśnie przez wpGO! modem Wirtualna Polska zaoferuje także specjalny program lojalnościowy z ciekawymi konkursami oraz atrakcyjnymi bonusami.

„Stworzyliśmy program wpGO! modem, który oprócz wdzwaniania umożliwia konfiguracje połączenia oraz ułatwia dostęp do oferty Strefy Ekskluzywnego Kontentu. Oczekujemy na uwagi użytkowników i dopiero w sytuacji, kiedy będziemy pewni, że usługa działa bez zarzutu, uruchomimy ją dla wszystkich użytkowników wp.pl – prawdopodobnie w przeciągu tygodnia – dodaje Aleksandra Ciechomska.”

http://wpgo.wp.pl

Sylwester KozakRuszył numer dostępowy WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.