Ruszyła kampania promocyjna poradnikzdrowie.pl

Wydawnictwo MURATOR rozpoczęło zapowiadaną na początku sierpnia, po uruchomieniu nowego portalu poradnikzdrowie.pl, kampanię promocyjną tego produktu. Przez miesiąc w wybranych serwisach kobiecych, dotyczących zdrowego stylu życia, medycznych, a także kulinarnych i poruszających tematy o ciąży i macierzyństwie będą pojawiały się billboardy promujące portal. Kampania obejmuje także wyszukiwarkę ogólnotematyczną Google.pl.
Portal poradnikzdrowie.pl uruchomiono pod koniec lipca br. Dla nowego produktu stworzono specjalną ofertę reklamową, bogatą w różnorodne narzędzia wykorzystywane w polskim internecie oraz pomysły niestandardowe. Katarzyna Białek, dyrektor strategiczny firmy powiedziała wówczas: „To, co wyróżnia nasz portal i czyni go unikatowym na rynku, jest kompleksowe przedstawianie zagadnień medycyny, zdrowego stylu życia oraz dbania o wygląd. Stworzyliśmy pierwszy w Polsce portal medyczno-zdrowotno-urodowy, którego wyjątkowość wynika z bogactwa tematycznego, wysokiego poziomu merytorycznego przekazywanych treści oraz przystępności przekazu.”

Billboardową kampanię promocyjną www.poradnikzdrowie.pl zaplanowano na wrzesień br. Obejmuje ona:
* serwisy kobiece: www.twojstyl.pl, www.pani.pl, www.viva.pl, www.waszewesele.pl,
* serwisy zdrowotne i na temat zdrowego stylu życia: www.zdrowo.pl, www.zyjzdrowo.pl,
* serwisy medyczne: www.mwd.pl
* serwisy kulinarne: www.nawidelcu.pl, www.pychotka.pl
* serwisy o ciąży i macierzyństwie: www.dziecko-info.com

Portal www.poradnikzdrowie.pl jest przede wszystkim adresowany do kobiet w wieku 20-40 lat, z wykształceniem średnim lub wyższym, mieszkających w miastach powyżej 100 tysięcy mieszkańców, mających stałe źródło utrzymania.

www.poradnikzdrowie.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry