Samo Życie w INTERIA.PL

Opublikowano: 1 kwietnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Portal INTERIA.PL uruchomił oficjalny serwis serialu Samo Życie nadawanego na antenie Telewizji Polsat, którego pięćsetny odcinek wyemitowany został w wielkanocny poniedziałek.

W serwisie można poznać kulisy serialu, poczytać o jego twórcach i obsadzie, porozmawiać na forum dyskusyjnym o najnowszych wątkach fabuły. Na fanów serialu czekają również streszczenia kolejnych odcinków oraz multimedia – serialowa piosenka, galeria zdjęć oraz filmy wideo. W najbliższej przyszłości w serwisie przeprowadzane będą też czaty z aktorami serialu.

Samo Życie jest jednym z wielu projektów realizowanych przez INTERIA.PL wspólnie z Telewizją Polsat. Portal prowadzi oficjalne serwisy dla takich programów jak np. Idol, Kuba Wojewódzki, Pierwsza miłość czy Kto ma rację?

http://samozycie.interia.pl/

Sylwester KozakSamo Życie w INTERIA.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.