'Samochody nowe od ręki' w mojeauto.pl

W ramach platformy internetowej mojeauto.pl wystartował nowy serwis – ‘Samochody nowe od ręki’. Prezentowane są w nim oferty sprzedaży samochodów nowych, aktualnie dostępnych w salonach dealerów.

Oferty wprowadzane są bezpośrednio przez dealerów współpracujących z mojeauto.pl. Na samochody nowe ‘od ręki’ nie czeka się – to samochody, które stoją właśnie w salonach dealerów i są do natychmiastowego odbioru. Przeglądając oferty Internauci uzyskują wszystkie niezbędne informacje o samochodzie, jego kolorystyce, wyposażeniu i cenie.

‘To właśnie analiza zachowań Internatów była podstawą opracowania serwisu. Ci bowiem niejednokrotnie gotowi są zakupić nowy samochód w salonie oddalonym o kilkaset kilometrów, jeśli tylko samochód spełnia kryteria i rzecz jasna kosztuje mniej – informuje Artur Lech, Project Manager Internet Service S.A. operabtora platformy internetowej mojeauto.pl – To właśnie cena samochodu jest główną determinantą. A wśród samochodów prezentowanych w naszym nowym serwisie, rabaty cenowe są znaczące, sięgają nawet do kilkudziesięciu procent!’.

Wdrożenie serwisu zbiegło się z okresem wyprzedaży modeli 2005 roku. Zaledwie po kilku dniach funkcjonowania, w bazie prezentowanych jest kilkaset samochodów nowych po okazyjnych cenach. Wśród nich m.in. Peugeot 206 wersja x-line 1,4 z roku 2005 za około 37 tys. PLN (taniej o 10 tys. PLN) czy srebrno-metaliczna Honda FR-V rocznik 2004 w atrakcyjnej cenie 74 tys. PLN, niemal 20% taniej, z pakietem ubezpieczeniowym gratis.

http://www.nowe.mojeauto.pl/nowe_odreki/

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry