'Samochody nowe od ręki' w mojeauto.pl

W ramach platformy internetowej mojeauto.pl wystartował nowy serwis – ’Samochody nowe od ręki’. Prezentowane są w nim oferty sprzedaży samochodów nowych, aktualnie dostępnych w salonach dealerów.

Oferty wprowadzane są bezpośrednio przez dealerów współpracujących z mojeauto.pl. Na samochody nowe 'od ręki’ nie czeka się – to samochody, które stoją właśnie w salonach dealerów i są do natychmiastowego odbioru. Przeglądając oferty Internauci uzyskują wszystkie niezbędne informacje o samochodzie, jego kolorystyce, wyposażeniu i cenie.

'To właśnie analiza zachowań Internatów była podstawą opracowania serwisu. Ci bowiem niejednokrotnie gotowi są zakupić nowy samochód w salonie oddalonym o kilkaset kilometrów, jeśli tylko samochód spełnia kryteria i rzecz jasna kosztuje mniej – informuje Artur Lech, Project Manager Internet Service S.A. operabtora platformy internetowej mojeauto.pl – To właśnie cena samochodu jest główną determinantą. A wśród samochodów prezentowanych w naszym nowym serwisie, rabaty cenowe są znaczące, sięgają nawet do kilkudziesięciu procent!’.

Wdrożenie serwisu zbiegło się z okresem wyprzedaży modeli 2005 roku. Zaledwie po kilku dniach funkcjonowania, w bazie prezentowanych jest kilkaset samochodów nowych po okazyjnych cenach. Wśród nich m.in. Peugeot 206 wersja x-line 1,4 z roku 2005 za około 37 tys. PLN (taniej o 10 tys. PLN) czy srebrno-metaliczna Honda FR-V rocznik 2004 w atrakcyjnej cenie 74 tys. PLN, niemal 20% taniej, z pakietem ubezpieczeniowym gratis.

http://www.nowe.mojeauto.pl/nowe_odreki/

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry