Samsung B3310 – nowe podejście do klawiatury

Opublikowano: 20 października 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , ,

Tego telefonu nie da się pomylić z żadnym innym, B3310 to oryginał z niespotykaną, bocznie rozsuwaną klawiaturą, która zaskoczy nawet największych gadżetomaniaków. Jego wyrazisty kolor i alfanumeryczna klawiatura umieszczona w nietypowy sposób z boku wyświetlacza sprawiają, że telefon wpada od razu w oko.

Zaskakujące rozwiązanie frontu telefonu z jednorzędową klawiaturą, która stanowi niejako „rozbudowanie” kolorowej części obudowy pozwala na szybkie wpisanie numerów z pamięci lub błyskawiczne zapisanie nowego kontaktu. Jeśli nowo poznaną osobę umieścimy na naszej specjalnej liście znajomych, będziemy mogli połączyć się z nią w mgnieniu oka, wciskając przycisk na froncie telefonu. Lecz to nie wszystko: wystarczy obrócić telefon do pozycji horyzontalnej i jednym ruchem dłoni wysunąć kolorową klawiaturę QWERTY. Dzięki niej kontakt z najbliższymi będzie jeszcze szybszy i wygodniejszy. W B3310 Samsung nie zapomniał także o portalach społecznościowych: w każdej chwili możemy sprawdzić, co słychać u znajomych lub wrzucać własne opisy, filmy i fotki, których jakość gwarantuje aparat fotograficzny o 2 MPix.

GT_B3310

B3310 nie tylko czaruje kształtem i kolorem, ale też dostarcza sporą dawkę muzyki − to dzięki radiu i odtwarzaczowi plików muzycznych. Natomiast wbudowane głośniki pozwolą nam cieszyć się ulubionymi piosenkami razem z przyjaciółmi. Jeśli już zaprzyjaźnimy się z niezwykłym B3310, nie musimy obawiać się rozstania. O możliwość odnalezienia skradzionego telefonu dba funkcja Mobile Tracker. Natomiast z nudnych spotkań wymiksujemy się, dzięki funkcji Fake Call (tzw. połączenie sfałszowane): telefon sam do nas zadzwoni.

Telefon wchodzi do sprzedaży wyłącznie w ofercie operatora sieci Plus.


Więcej zdjęć: Techcity.pl
– Komputery Foto Gadżety Gry Muzyka GSM Kino domowe GPS – Zapraszamy!

Hanna LaskowskaSamsung B3310 – nowe podejście do klawiatury

Podziel się!

O autorze

hania