SARE bloguje po angielsku

Specjalizująca się w e-mail marketingu firma SARE uruchomiła angielską wersję swojego serwisu internetowego oraz rozpoczęła prowadzenie bloga, który dostępny jest także w tym języku. Tym samym dostęp do pojawiających się na nim artykułów, raportów i analiz otrzymali zarówno klienci z Polski jak i z zagranicy.
Blog służyć ma przede wszystkim marketerom, którzy będą mogli zapoznać się z ciekawymi przykładami wykorzystania poczty elektronicznej w komunikacji z różnymi grupami odbiorców. Duży nacisk położony zostanie na te elementy e-mail marketingu, które często pomijane są podczas planowania kampanii, a wpływają w znaczący sposób na ich efektywność. Mowa tu choćby  o prawidłowym analizowaniu raportów z wysyłek czy wszystkich elementach związanych z rozbudową i zarządzaniem bazami danych.

„Chcemy, aby na blog SARE wchodzili marketerzy poszukujący ciekawych pomysłów i inspiracji. Dlatego znajdą się tam case’y, raporty i rekomendacje, a w mniejszym stopniu informacje o nowych funkcjach systemowych. Jeśli już pokażemy takowe to raczej w kontekście konkretnych pomysłów na ich wykorzystanie.” – mówi Natalia Paczóska, Marketing Coordinator SARE. „Z drugiej strony nieformalny charakter komunikacji pomoże nam opowiedzieć klientom o tym jak pracujemy i co robimy w wolnym czasie. Mamy nadzieję, że tagi „w pracy” i „po pracy” będą mniej więcej podobnych rozmiarów.” – dodaje Natalia.

Polskojęzyczna wersja bloga SARE dostępna jest pod adresem www.sare.pl/blog. Pomysł na uruchomienie jego angielskiej wersji powstał w trakcie analizy zagranicznych serwisów poświęconych e-mail marketingowi.

„Okazało się, że poruszane tam problemy są bardzo zbliżone do naszych, a doświadczenia podobne. Mamy nadzieję, że nasz blog stanie się również źródłem ciekawej wiedzy dla osób z zagranicy” – powiedziała Natalia.

Angielska wersja bloga SARE dostępna jest pod adresem www.sare.pl/en/blog. Całość anglojęzycznego serwisu dedykowana jest jednak nie tylko zagranicznym klientom, bowiem również menedżerowie z polskich firm często przygotowują propozycje i rekomendacje w tym języku dla swoich przełożonych. Nowy serwis ma na celu ułatwienie pracy także im.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry