SARE uruchamia usługi dla zagranicy

Właśnie ruszyła nowa wersja systemu do e-mail marketingu SARE przygotowana dla klientów spoza granic Polski. Jej uruchomienie jest wynikiem zwiększającej się liczby zagranicznych firm zainteresowanych wykorzystaniem tego narzędzia zarówno na polskim jak i międzynarodowych rynkach.
Na początek udostępniono klientom system w angielskiej wersji językowej. SARE automatycznie wykrywa preferowany język przeglądarki i dostosowuje się do niego. Niezależnie od tego istnieje możliwość samodzielnej zmiany ustawień. Ponadto, każdy użytkownik definiuje lokalizację (kontynent oraz miasto), w której korzysta z systemu. Pozwala to dostosować daty i godziny wyświetlane w SARE do konkretnej strefy czasowej. Szczególne znaczenie ma to w systemie raportowania oraz podczas planowania wysyłek z różnych miejsc na świecie.

Aktualnie SARE bierze udział w dwóch dużych, międzynarodowych przetargach. Pierwszy z nich dotyczy obsługi e-mail marketingowej klienta na terenie całej Europy, natomiast drugi czterech rynków środkowoeuropejskich. W krajach Europy Środkowo-Wschodniej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry) firma obsługuje już czeską spółkę Kofola a.s., producenta owocowych soków marki Jupi i Jupik. Z usług SARE korzystają także klienci z Irlandii i Stanów Zjednoczonych, a za pomocą systemu wysyłane są maile w dziesięciu językach: angielskim, niemieckim, czeskim, słowackim, węgierskim, polskim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim (pisane cyrylicą), a nawet po japońsku.

Udostępnienie systemu, z którego mogą korzystać międzynarodowi klienci jest też odpowiedzią na zapotrzebowanie polskich agencji interaktywnych i domów mediowych, z którymi pracujemy. Coraz częściej realizują one usługi dla zagranicy – powiedział Krzysztof Dębowski, Dyrektor Zarządzający SARE. Chcemy aby wachlarz proponowanych przez nie usług mógł w pełni zaspokoić potrzeby klientów, niezależnie od rynku, na którym funkcjonują – dodał.

Firma planuje sukcesywnie uruchamiać kolejne wersje językowe systemu SARE oraz rozbudowywać dział współpracy z zagranicą.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top