SARE wprowadza obsługę RSS

Firma SARE udostępniła możliwość dystrybucji informacji poprzez kanał RSS. Obecnie każdy użytkownik systemu SARE może dostarczać newslettery, wykorzystując zarówno pocztę elektroniczną, jak i alternatywny sposób komunikacji przez Internet, jakim jest RSS. Nowa funkcjonalność daje możliwość dotarcia z komunikatem do większej grupy odbiorców oraz dopasowania sposobu dystrybucji informacji do preferencji subskrybentów.

RSS (z ang. Really Simple Syndication) to oparty na XML sposób dystrybucji informacji. Swą funkcjonalnością przypomina popularne newslettery, z tym że wiadomości docierają do prenumeratora indywidualnie, natychmiast po ich publikacji.

Wdrożone rozwiązanie komunikacyjne dostarcza wiadomości odbiorcy w równie precyzyjny sposób, co za pomocą poczty elektronicznej. Klienci korzystający z systemu SARE sami decydują, które mailingi chcą udostępnić w kanale RSS. Rozbudowany moduł raportujący pozwala na analizę skuteczności przeprowadzonych w ten sposób kampanii. Integracja tradycyjnych newsletterów z kanałem RSS zapewnia jeszcze szersze grono odbiorców dla przekazywanych informacji. Teraz bowiem każdy może wybrać preferowany przez siebie sposób subskrypcji: pocztę elektroniczną lub kanał RSS właśnie.

Obsługa RSS to kolejna nowa funkcjonalność w systemie SARE wprowadzona na przestrzeni ostatnich miesięcy.

'Staramy się, by system był nieustannie rozwijany, a o kierunku rozwoju decydują w największym stopniu nasi Klienci – powiedział Krzysztof Dębowski, Dyrektor Zarządzający SARE. – W zeszłym roku przeprowadziliśmy badanie satysfakcji wśród użytkowników i to jego wyniki były podstawą planowania nowych funkcjonalności. Ponadto bacznie obserwujemy, w jaki sposób nasi klienci na co dzień korzystają z oferowanych przez nas rozwiązań.’

SARE to pierwsza polska firma specjalizująca się w e-mail marketingu. Dostarcza narzędzie umożliwiające samodzielne stworzenie mailingu, zarządzanie bazą adresową i obserwację wyników poszczególnych kampanii. System ten wykorzystywany jest m.in. do obsługi newsletterów, kampanii reklamowych i informacyjnych, konkursów, programów lojalnościowych, komunikacji wewnętrznej i relacji inwestorskich.

http://www.sare.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top