SaveUp wspólnie ze stereo.pl sprawdzają nową formę reklamy

Współpraca między Platformą Mediową Point Group S.A., stereo.pl i iTraff sp. z o.o. (twórcami aplikacji SaveUp) zaowocowała serią interaktywnych reklam książek w gazetach drukowanych.

Odbiorca reklamy zachęcany jest do zrobienia fotografii okładki magazynu FILM. Pozwoli to na zakup bez kosztów przesyłki trzytomowej sagi książek Stiega Larssona lub dowolnej osobnej jej części. Aplikacja rozpozna tytuł i umożliwi natychmiastowy zakup pozycji w księgarni Stereo.pl, bez potrzeby wchodzenia na stronę internetową sklepu.

SaveUp wspólnie ze stereo.pl sprawdzają nową formę reklamy 1

Zrealizowanie takiej reklamy było możliwe tylko dzięki współpracy zarówno ze strony reklamodawcy – stereo.pl, medium, jakim jest magazyn Film, należącego do Platfomy Mediowej Point Group oraz dostawcy technologii, jakim jest iTraff – dostawca technologii SaveUp – mówi Zbigniew Warakomski, Dyrektor Marketingu IDH S.A. – Bardzo cieszę się, że udało nam się zrealizować tak niestandardowe i angażujące jednocześnie wiele kanałów przedsięwzięcie – dodaje.

Aplikację SaveUp można pobrać bezpłatnie na iOS i na Androida.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry