Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz – rusza druga edycja

Już 9 lutego rusza druga edycja akcji „Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz”. Tym razem Wydawnictwo Złote Myśli zaproponowało do pobrania publikację z zakresu sukcesu i motywacji – książkę Witolda Wójtowicza pt. „Sukces a praca”. Podobnie jak poprzednia edycja, również i ta będzie trwała miesiąc.

Pierwsza edycja akcji odbyła się w listopadzie minionego roku. Ponad 20 tysięcy osób pobrało proponowaną wówczas książkę motywacyjną Nikodema MarszałkaMotywacja bez granic”.

logo-zlotemysliKażdy zainteresowany, do 9 marca może wejść na stronę (http://sukces.zlotemysli.pl) i pobrać pełną elektroniczną wersję publikacji w formacie PDF, a po przeczytaniu zdecydować, czy i ile zamierza za nią zapłacić.

Wydawnictwo Złote Myśli liczy, że tym razem wraz z ebookiem „Sukces a praca” dotrze do zainteresowanych tą tematyką odbiorców i jeszcze większa ilość osób będzie mogła skorzystać z wiedzy zawartej w książce. Ma to umożliwić grono 10 patronów, którzy będą je promowali wśród swoich użytkowników i czytelników za pomocą bannerów i reklam akcji, newsletterów i informacji prasowych. Jednym z takich patronów jest oczywiście e-biznes.pl.

Wierzymy, że dzięki naszej akcji tysiące ludzi w całej Polsce przeczytają tę książkę i to będzie dla nas wielki sukces i satysfakcja, bo odpowiednia motywacja to początek drogi do sukcesu, a nasze Wydawnictwo w jego osiągnięciu chce Polakom pomagać – powiedział Mateusz Chłodnicki, Wiceprezes Wydawnictwa Złote Myśli.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top